reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwaśne kupy

szalonemarzenia1i5

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
3 Maj 2020
Postów
37
Hej dziewczyny. Od około 4 dni moja 4miesieczna córka robi bardzo dziwne kupy. Od 2 miesiąca życia jest na mleku neocate, które jest bez laktozy itp, więc przyczyną nie jest mleko, kupa zmieniła się tak naprawdę z dnia na dzień, jest kwaśna i wodnista. Moje pytanie brzmi czy to mogą być zęby? Bardzo pcha rączki do buzi i się ślini. Dziękuję za każdą odpowiedź i pozdrawiam 😊
 
reklama
My też na neocate.
Dla mnie takie kupy to cynk że dziecko ma wirusa. Robi je częściej niż zazwyczaj? Możesz iść do lekarza, poprosić o skierowanie i zrobić badania w labolatorium, tak dla pewności.
 
My też na neocate.
Dla mnie takie kupy to cynk że dziecko ma wirusa. Robi je częściej niż zazwyczaj? Możesz iść do lekarza, poprosić o skierowanie i zrobić badania w labolatorium, tak dla pewności.
Właśnie nie robi ich częściej, jest jedna dziennie tak jak zawsze, nie ma gorączki, nawet nie jest marudna. Jutro idziemy na szczepienie i powiem Pani doktor o tych kupkach.

Czy u was też przy neocate kupy są w zielonym kolorze?
 
Właśnie nie robi ich częściej, jest jedna dziennie tak jak zawsze, nie ma gorączki, nawet nie jest marudna. Jutro idziemy na szczepienie i powiem Pani doktor o tych kupkach.

Czy u was też przy neocate kupy są w zielonym kolorze?
My używamy neocate prawie rok, i kupy są brązowe, bo moje dziecko robi już takie kupy hmm nie jak bobasek tylko większe dziecko. Nie pamiętam jakie były wcześniej 🤔 ale nie było na pewno nic niepokojącego.
Może zanieś próbkę do labo?
 
U nas dziwne kupy były przy ząbkowaniu :)
Też to się zbiegło ze szczepieniem, zgłosiłam, to lekarz powiedział, żeby podawać probiotyk.
Te kupy mają to do siebie, że prawie nie śmierdzą, jak mają zapach to jest taki specyficzny i bardzo szybko odparzają
 
U nas dziwne kupy były przy ząbkowaniu :)
Też to się zbiegło ze szczepieniem, zgłosiłam, to lekarz powiedział, żeby podawać probiotyk.
Te kupy mają to do siebie, że prawie nie śmierdzą, jak mają zapach to jest taki specyficzny i bardzo szybko odparzają
temat o kupie i już się zjawiłaś 😂
Przepraszam, musiałam - to było silniejsze ode mnie 🤣 Już wychodzę 😝 Autorko nie gniewaj się 😉
 
reklama
Do góry