)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Myślisz o sobie, że jesteś złą matką? Czujesz się smutna, bezsilna, a może zyjesz w ciągłym strachu i obwinianiu siebie? Obejrzyj mądrą, szczerą rozmowę z jedną z babyboomowych mam na temat depresji poporodowej. Może odnajdziesz w niej siebie i pozwolisz sobie pomóc. A może znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy. Kliknij i zobacz
reklama

Kwasy omega 3

Joaneczka

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
24 Luty 2019
Postów
43
Rozwiązania
0
Można brać na przykład mama DHA premium, mają juz odpowiednie dawki dla kobiet w ciąży i karmiących, mój lekarz mi je polecił. Cenowo to lepiej wypada niz te omega powyżej.
 
reklama
Dołączył(a)
20 Kwiecień 2018
Postów
4
Rozwiązania
0
Jeśli chodzi o kwasy omega to bardzo dobre są te z naturell, mają aż 1000 mg oleju z ryb w jednej kapsułce, bardzo dużo DHA i EPA, nawet PTG zaleca suplementację DHA w ciaży i podczas karmienia piersią.
 

flesia

Początkująca w BB
Dołączył(a)
28 Maj 2019
Postów
25
Rozwiązania
0
zamiast sie bawić w oddzielne tabletki to wolałam w ciązy brać wszystko w jednym, brałam mamada premium i tam było aż 800 mg DHA, a do tego pozostałe witaminy i minerały zalecane w ciązy. Nie musiałam po kilka różnych preparatów brać, wygodniej i łatwiej.
 

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry