hej dziewczynki:-)
Gabi szkoda mi ciebie, bo życie daje ci strasznie w kość, ale cieszę się, że już lepiej i również modlę się za zdrowie dla twojej Anulki.
Kamile, ja też czasami zostaję sama, bo P. jeżdzi na szkolenia i imprezy firmowe, i na początku trochę głupio tak samemu, ale potem dochodzę do wniosku, że fajnie tak odpocząć i móc się stęsknić za nim, a on za mną, a co do duchów - to nie oglądaj głupich filmów;-)
Weekend nam minął wizytowo- u jednych i drugich rodziców, a wczoraj jeszcze wpadli do nas znajomi. A dziś jedziemy pozałatwiać papierkowe sprawy zw. z chrztem młodego, jutro do gina, a w środę szczepimy Karolka na rotawirusa.
Już się nie karmimy co 1,5 h:-) to ostatni sukces, i noce;-) co najważniejsze, po dwóch zaburzonych rytmach też wróciły do normalności:-):-) 21-3-6:-)
Z okazji dnia dziecka
ucałowania i życzenia zdrówka
dla wszystkich pociech :-).