reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Witam wieczorową porą, w zasadzie to się witam i żegnam zarazem. Auto spakowane teraz trochę się tylko kimąć i w drogę :-) Przez najbliższe dwa tygodnie raczej tu nie zajrzę, bo do netu nie będę miała dostępu... więc buziaki i z niektórymi może do zobaczenia ;-)
 
reklama
Doczytałam. :-)

Wszystkim podróżującym – bezpiecznej drogi! :tak:

Niestety na pisanie nie mam weny, Julian po drugim szczepieniu jakiś rozstrojony i marudny :-(, a my już chodzimy na rzęsach. :sorry2: Może jutro będzie lepiej...

Dobranoc. :-)
 
Witajcie!
Mężuś śpi, chyba się już odobraził, haha :-D A najśmieszniejsze jes to, że pokazał mi jak ja się obrażam, bo zrobił dokładnie to samo co ja robię :-p:-D:-D:-D Ale my jesteśmy śmieszni ;-)
Dzieć aniołek bawi się sam juz godzinę i końca nie widać, a ja myślę o śniadanku i kawce. Jedziemy dzisiaj na odpust na wioskę kupić odpustowe cukierasy (mniam) :-) Miłej, niezbyt gorącej niedzieli :-) (u nas łysy wali z nieba jak głupi ...jak zwykle :baffled:)
 
Witajcie!
Wczoraj dokarmilam Marcelka sztucznym mlekiem. Mimo iz opendzlowal piers to mleka z butli pocisnol 100ml :szok: A potem dostal takiej energji ze przez 30 min podskakiwal :-) jak mala kozka :-)
I bede mu podawac te sztuczne na noc. Bo w dzien to moge go karmic tak czesto jak chce ale w nocy musze troszke pospac by funkcjonowac.
Mielismy dzis jechac nad wode ale cos slonka nie ma :-(To nie wiem czy sie wybierzemy.
Pogodnej niedzieli zycze!
 
Witajcie kochane:-)
Sniadanko juz prawie przyszykowane i za chwile bedziemy jesc.Pozniej(moze)pojedziemy gdzies,bo nor,alnie oszlaje mowilam mojemu juz kilkanascie razy ale on zawsze cos znajdzie!!!!!!!!!A to za goraco,a to Domis marudny a to tamto:baffled::dry::confused:
Zajrze pozniej to jeszcze popisze.
A narazie milej niedzieli zycze Wam i zeby bylo tak slonecznie jak u mnie;-)
Buzka
 
witam
mi sie szykuje beznadziejny dzień:-( m w pracy do późnego wieczora, a syna zabrała siosstra m a ja nie lubie jak dominika nie ma, bo z nim mozna i porozmawiiac o wszystkim i powygłupiac sie, syna mam na medal:tak::tak::tak:

myslałam ze zuza ma plesniawki ale jej IDĄ ZĘBY- dolna trójka i u góry dwójka i trójka- czujecie:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
Doczytałam. :-)

Wszystkim podróżującym – bezpiecznej drogi! :tak:

Niestety na pisanie nie mam weny, Julian po drugim szczepieniu jakiś rozstrojony i marudny :-(, a my już chodzimy na rzęsach. :sorry2: Może jutro będzie lepiej...

Dobranoc. :-)
zuza po szczepieniu tez była okropna, a na dodatek gorączkowała, trzymam kciuki zeby szybko mineło

Witajcie!
Mężuś śpi, chyba się już odobraził, haha :-D A najśmieszniejsze jes to, że pokazał mi jak ja się obrażam, bo zrobił dokładnie to samo co ja robię :-p:-D:-D:-D Ale my jesteśmy śmieszni ;-)
mi sie tez chce smiac z naszych kłóni, fochów- teatr:-D:-D:-D
Kainkas,tez się kiedyś nad tym zastanawiałam.Nasze mamy,babcie nie miały pralek,zamrażarek,pampersów,chusteczek,gotowych zupek,kaszek,leżaczków i miliona innych rzeczy.Ale miały więcej czasu,bo nie miały też INTERNETU:-p
święte słowa:tak::tak::tak:

Ale sie wkur....na mojego M:wściekła/y:Cigle sie obraza o cos a mnie szlag juz z nim trafia!!!!!!!!!!!
macie racje dziewczyny co do naszych mam,babc,ciotek itd...one to se musialy radzic!!!
olej go madzia częściej sie usmiechaj- dopiero sie docieracie:tak:
 
dzien doberek:-)
my juz na nogach, wlasnie sie cyckujemy:tak: Mlody dal starym kawke w spokoju wypic, nawet grzeczny byl do momentu jak go zechcialam ubrac w ubranko chrzcielne:dry: stwierdzilam, ze wkoncu pasuje mu je przymierzyc, zeby za tydzien nie okazalo sie, ze d**a ubranka nie mamy.. nio i tak sie rozloscil, ze masakra:baffled: no, ale dostal cycka na zgode i poki co luzik;-) moze dlatego, ze ma usta zajete;-):-D hi hi
my poki co planu na niedzielny dzien nie mamy, bo tak goraco, ze nie chce sie nic:baffled: pewnie na jakis spacerek pojdziemy, ale to dopiero popoludniu:tak:
Ma_Dunia nie chce cie straszyc, ale my mamy taka marude w domu wlasnie od szczepien:dry: a minelo juz ponad 10 dni:-( i ciagle sie ludze, ze na drugi dzien bedzie lepiej;-)
zuziunia oj nie strasz, bo ja dzisiaj tez zobaczylam cos co wyglada mi na plesniawki:dry: nie ogladalam tego jeszcze dokladnie, ale musze to zrobic, bo troche mnie to zaniepokoilo:-(
nio, a wszystkim zycze udanego niedzielnego dzionka:-) podrozujacym bezpiecznej drogi, a niepodrozujacym troche wytchnienia od zaru jaki leje sie z nieba:tak::-)
 
a co tu taaka cisza?? a może mi się BB zacięło... Chol...rka chyba mi dysk wyskoczyl jednak a nie korzonki, bo wygladam jak litera S...i nie moge sie wyprostowac...jutro chyba lekarza bedzie trzeba zaliczyc... az sie boję...

ide polezec na twardym bo nie wytrzymam...
milego dnia zycze
 
Ja tylko na chwileczkę...
wczoraj cały dzień na pikniku i choć czasem małemu upał dawał się we znaki to przetrwaliśmy w świetnym chumorze.
dziś dzień lenistwa i chowania się w cieniu i chłodzie a i tak za ciepło i nam i maluszkowi...

jutro jeśli się ochłodzi to uciekamy na jakieś zakupy bo w spiżarce i lodówce pusto...
 
reklama
my dzis nad jezioro pojechali ale tam tłok ludzi jak w konserwie i zwinelismy sie na działkę a mała wszystko przespała-hm...mały podóżnik spioch hahahaha
 
Do góry