reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Moze opowiem coś o mojej kruszynie
Majeczka urodziła sie 27 kwietnia o 17:35 ważyła 3260g i 53 cm poród miałam bardzo lekki :-D
Dodam kilka zdjęć obecnych Mai
 

Załączniki

  • DSC03078.jpg
    DSC03078.jpg
    28,5 KB · Wyświetleń: 17
  • DSC03105.jpg
    DSC03105.jpg
    25,8 KB · Wyświetleń: 19
  • DSC03118.jpg
    DSC03118.jpg
    27,5 KB · Wyświetleń: 16
  • DSC03148.jpg
    DSC03148.jpg
    34,9 KB · Wyświetleń: 18
  • DSC03158.jpg
    DSC03158.jpg
    31,9 KB · Wyświetleń: 17
  • DSC03161.jpg
    DSC03161.jpg
    21,7 KB · Wyświetleń: 22
  • DSC02832.jpg
    DSC02832.jpg
    22,1 KB · Wyświetleń: 16
  • DSC02804.jpg
    DSC02804.jpg
    19,2 KB · Wyświetleń: 17
reklama
Aha pisałam ci ale i tu skrobnę. U nas butelki Aventu się nie sprawdziły. Bo smoczek nie pasował dla Marcelka.( za twardy i kształt nie dobry) Teraz mamy NUKa z gumowym smoczkiem o kształcie anatomicznym. I ta butla mu bardzo podchodzi. Może i ty spróbuje jakąś inna butelkę.

Ja próbowałam podać Filipkowi herbatkę z kopru, bo miał problemy z kupką w Polsce. I sama nie wiem czy w końcu butelka mu nie pasowała, czy smak herbatki :confused::confused: ale podawanie czegokolwiek w butelce przekładam na wrzesien i juz w PL będę experymentować z butlami.
Dzięki za rady....... na pewno skorzystam, bo ja zielona w temacie jak narazie. A butelkę Aventu miałam z laktatorem , więc nie było wyboru :tak::tak::tak:
 
Ja próbowałam podać Filipkowi herbatkę z kopru, bo miał problemy z kupką w Polsce. I sama nie wiem czy w końcu butelka mu nie pasowała, czy smak herbatki :confused::confused:
Marcel za pierwszym razem smacznie pił herbatę koperkową, potem się na nią obraził ( bo ona ma taki specyficzny smak) ale od 2 tygodni wypije wszystko byle mu dać. I muszę dokładnie kontrolować ile wypija by się nie opił.
 
dzień dobry :-) młody zasnął, to mogę opisać jak przetrwał chrzest :-) przed mszą postanowił wszcząć alarm, więc biegiem do samochodu na cyca, coby mu tą buziulkę zatkać (przed wyjściem śmiał się jak szalony i nie dało się go nakarmić ;-)) ogólnie okazało się to świetnym posunięciem, bo po sutym posiłku wypada walnąć w kimono :-p coś tam mu wprawdzie lali na głowę (a nawet do oka ;-)), ale większego wrażenia to na nim nie zrobiło :-) niestety po sutym posiłku wypada się też opróżnić - spodenki, koszula i fotelik poległy w tym starciu ;-) na szczęście było to już w trakcie robienia zdjęć, więc jakoś wytrzymał bez przewinięcia :-) ogólnie stwierdzam, że z takimi dzieciakami to jest po prostu ubaw po pachy ;-)

Wiki20pl witaj :-)
marys mój też dzisiaj zrobił mi tylko 2 pobudki :-) kurcze jak ja bym chciała, żeby on spał tak ładnie jak inne dzieciaki :zawstydzona/y:
klucha faktycznie w niezwykle romantyczny sposób poinformowałaś nas o pierścionku :rofl2:

wieczorem śmigamy na powtórne usg bioderek, a pogoda jest tak paskudna, że aż się nie chce wychodzić :baffled:
 
Marcel za pierwszym razem smacznie pił herbatę koperkową, potem się na nią obraził ( bo ona ma taki specyficzny smak) ale od 2 tygodni wypije wszystko byle mu dać. I muszę dokładnie kontrolować ile wypija by się nie opił.

Majcia wogóle nie chce pić herbatki z kopru włoskiego, a na początku piła. Bardziej jej teraz smakuje herbatka rumiankowa

dzień dobry :-) młody zasnął, to mogę opisać jak przetrwał chrzest :-) przed mszą postanowił wszcząć alarm, więc biegiem do samochodu na cyca, coby mu tą buziulkę zatkać (przed wyjściem śmiał się jak szalony i nie dało się go nakarmić ;-)) ogólnie okazało się to świetnym posunięciem, bo po sutym posiłku wypada walnąć w kimono :-p coś tam mu wprawdzie lali na głowę (a nawet do oka ;-)), ale większego wrażenia to na nim nie zrobiło :-) niestety po sutym posiłku wypada się też opróżnić - spodenki, koszula i fotelik poległy w tym starciu ;-) na szczęście było to już w trakcie robienia zdjęć, więc jakoś wytrzymał bez przewinięcia :-) ogólnie stwierdzam, że z takimi dzieciakami to jest po prostu ubaw po pachy ;-)

Wiki20pl witaj :-)
marys mój też dzisiaj zrobił mi tylko 2 pobudki :-) kurcze jak ja bym chciała, żeby on spał tak ładnie jak inne dzieciaki :zawstydzona/y:
klucha faktycznie w niezwykle romantyczny sposób poinformowałaś nas o pierścionku :rofl2:

wieczorem śmigamy na powtórne usg bioderek, a pogoda jest tak paskudna, że aż się nie chce wychodzić :baffled:

Fajnie że Wy już po chrzcinach. My chcieliśmy mieć chrzciny na 30 sierpnia, ale tak się wybieramy do księdza :-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry