reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
Nie skromnie zgodzę się :-) te nasze górki i pagórki lasy jeziora.
U mych dziadków za płotem 20m i jezioro w drugą stronę 100 m i las :-)
Cisza spokój. Nawet zimy są cudne. Bo tyle śniegu i takiego mrozu to w reszcie Polski nie doświadczy się :-)
 
ja też mam straszny sentyment do tamtych okolic. Ale to na długą opowieść, a dzis dzieć od rana zapewnia mi rozrywki, więc;-)
 
Też podziwiam Suwalszczyznę za jej piękno:tak:
U nas dziś pogoda taka sobie raz deszcz raz słońce:confused:. Mała śpi a ja ze starszą córeczką bajki oglądam i odpoczywam bo będąc w drewutni na gwóźdź weszłam:sorry:. Niby mocno się nie wbił ot tak skórę przebił, ale przy chodzeniu wkurza:wściekła/y:
Oj Mała wstała więc spadam:happy2:
 
tak zielona, ale to moja pierwsza paczka

a skąd dostałas tamte paczki?bo mi nic z nestle nie przysłali...
a wypełniałm w szpitalu kupony itp wiec nie wiem o co kaman żeinni dostaja ful paczek a ja tylko jedn a i dopiero pierwszą!
 
Ostatnia edycja:
Ja też nic nie dostałam, a kupon w szpitalu wypełniłam...
A w ogóle po powrocie dzieciaków zarobiona na amen jestem. I na kwietniu zaległości w czytaniu nie do odrobienia ....:-(
 
reklama
Hej!
my po szczepieniu i malutka śpi jak zaklęta. I oczywiście jestem lżejsza o 135 zł :zawstydzona/y: - ale przynajmniej dziecko raz ukłuli :tak:. Treraz wzięłam tę 5w1, a poprzednia to 6w1, ale jest droższa 70 zł, to se odpuściłam :zawstydzona/y:.
Lecę czytać co u was.
 
Do góry