reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
A ja dostałam paczke z BEBIKO

Przede wszystkim się witam, u nas wsio oki tylko rzadko tu ostatnio się udzielam bo jakoś taka malo czasowa ostatnio jestem. Wykorzystujemy z małym pogodę i jak juz się zwleczemy z tego naszego 4 piętra to mnustwo czasu spędzamy na dworze.

Wiki20, czy w Twojej paczce Bebiko byl jakis gadżet dla maluszka (np. skarpetki itp.) poza próbkami produktów i poradnokiem żywienia? Ja też dostalam tą paczuszkę tyle tylko, że pudełko było nieźle rrozwalone i zastanawiam sie czy ktoś z niego czegos przypadkiem nie wyciagnął


miłego dzionka
 
Ostatnia edycja:
jest mi przykro i widac Nowe moderatorki do swojego nowego stanowiska podeszly nie tak..jak trzeba na poczatku..

powinny jak juz pisalam dowiedziec sie najpierw o przyczyne nieobecnosci..
jak bylam a grudniu 2005 i tam tez jest watek zamkniety ..nieobecna na forum bylam przez 8 mies... z braku netu i wyjazdu na wyspe..i niepisnelam ani slowkiem..nawet sie nie logowalam..a nieusunely mnie..booo
bylysmy razem cala ciaze..mamy wspolne wspomnienia z tego czasu i zostalam..
a teraz..

mam 2 dzieci..teraz jestem w Pl..mam przeprowadzke na glowe i szukanie nowego domu na wyspie..i totalnie zamalo czasu ...
 
Hej!
Witam się gorąco!
Mała po wczorajszym szczepieniu jak o 17 usnęła to spała do 9 :-), ale oczywiście z przerwami na jedzonko:shocked2: i to częstymi :baffled:.
Lecę rozwiesić pranko.
 
witam sie porannie :-)

didi jak widać każdy jezt zadowolony z moderatorek i na zamknietym była dyskusja kogo zostawic a kogo wyrzucic i większoscia głosów decyzja podjęta wiec tu samowolki nie było

z tego co pisały dziewczyny na innych watkach pisałas nasz pomijajac -mogłas napisac że masz przeprowadzkę -z tego co pamietam co dwa miesiace bedzie mógł dostep byc nadany dla osób aktywnych
nasza moderatorka ma_dunia wyjeżdza
ale zostaje druga która watpliowsci moze rozwiac
 
Ostatnia edycja:
Didi - rozumiem twoj żal, ale też zrozum bez słowa wyjaśnienia zostawiłaś nas nie wiadomo czemu i na jak długo w dodatku pojawiałaś się na innych wątkach, więc dziewczyny tym się zasugerowały. Były powody by ograniczyć liczbę dostępu - pewnie moderatorki ci odpiszą. Wierzę, że są sytuacje różne. Nikt nie ma ci niczego za złe i pewnie gdybyś chciała to auliya ci go przywróci. Wszystko jest kwestią komunikacji. Pozdrawiam
 
ja dopiero wstalam i jem sniadanko
z pracy wrocilam o 1:30 i ledwo zasnelam mala wstala na zarlo bo kiepsko zjadala wieczorem
obudzila sie i ona lece
 
Cześć Laseczki!

Mam dzisiaj świetny humor = mąż ma wolne i jest w domu :-):-):-)
wstawiłam pranie, ogarnełam chałupkę z grubsza, wyrzuciłam mężczyzn na spacer, teraz robie korektę (mam nadzieję, ze dziś już skończę to zlecenie;-)) i ... słucham radia dla dzieci:-D:-D:-D

miłego dnia, kochane!
 
reklama
No nesa - moja sąsiadka też robi korekty książek i jak tam czasami poczytuję to myślę iż mogłabym napisać o tym całkiem obszerny tomik o bezmyślności autorów :-).
Zaraz wybieram się na spacerek i zakupki. Ostatnio pochłaniam lody - dziś kolej na litr bakaliowych :-p - i wiecie, że waga spada :tak: - stres tak szybko spala :zawstydzona/y:.
 
Do góry