reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

...
A teraz coś dla mam, które są jak ja przeciwniczkami sadzania maluchów przed TV BabyRadio.pl Pierwsze Radio Dzieci - Strona główna
My też słuchamy...
Przede wszystkim się witam, u nas wsio oki tylko rzadko tu ostatnio się udzielam bo jakoś taka malo czasowa ostatnio jestem. Wykorzystujemy z małym pogodę i jak juz się zwleczemy z tego naszego 4 piętra to mnustwo czasu spędzamy na dworze....
he he... ja jak sie zwloke z 4 pietra to tez min. pol dnia

a my dzis jemy i jemy... tata na 3h do pracy musial ale w perspektywie mamy wolne za dzisiaj :D
lece na inne watki...
 
reklama
didi i widzisz dziwna sytuacja z jednej strony dobrze a z drugiej nie
nie powiedzialas nam nicze nie mozesz pisac po prostu zniklas z kwietnia a na mamach z irlandii jestwes aktywna, tob wrecz brzmi jak porzucenie bo choslowo u nas moglas napisac jak zagladalas na irlandie
a z drugiej tyle tu zrobilas i zanim mialysmy ma dunie i auliye ty robilas porzadki.
 
Klucha, ja z zawodu jestem edytorem, więc się zajmuje redakcją i korektą książek (głównie ;-)). wiem, że po tym, jak czasami piszę na forum, trudno sie tego domyśleć, tyle w moich postach błędów, ale lepsza jestem w poprawianiu niż pisaniu:happy2:
 
Klucha, ja z zawodu jestem edytorem, więc się zajmuje redakcją i korektą książek (głównie ;-)). wiem, że po tym, jak czasami piszę na forum, trudno sie tego domyśleć, tyle w moich postach błędów, ale lepsza jestem w poprawianiu niż pisaniu:happy2:
Ty powiem Ci, że fajne zajęcie:blink: muszę popytać w okolicy, czy nie ma wydawnictwa jakiegoś, bo uwielbiam czytać:-p a przy okazji - właśnie dzwonił rehab od Wojtasa, już dzisiaj wieczorem dam Ci znać, co z Harrisonem (nie Fordem niestety:-p)
Przy okazji proszę uprzejmie o trzymanie kciuków, bo jeśli odruch kroczenia z jednej nóżki nie zniknął, czeka nas wizyta u neurologa...
A Młody marudny, jakby wiedział, co go czeka... godzinę się usypialiśmy, marudził, tarł oczka, widziałam, że jest śpiący, niestety padł dopiero na rączkach...

Co do kołysanek - my już lecimy wszystko, z Anną Marią Jopek oraz balladami róznymi włącznie, ja mam dość popielnika oraz królów i paziów...:sorry:
 
reklama
kurcze, to ja się chyba musze podciągnąć w temacie, bo w ogóle nie kojarze tych piosenek. Ja jadę w potrzebie z "szła dzieweczka do laseczka":-D
skunkanka, kciuki zaciśnięte i będę Ci bardzo wdzieczna za info!
 
Do góry