reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
Hej! U mnie troszkę zmian. Pracuję tam samo. Moja starsza idzie już do 4 klasy, a Majeczka chodzi do dwujęzycznego przedszkola - a w zasadzie chodziła, bo w niedzielę byłyśmy w szpitalu. Mocno obrzękła i miała ognistoczerwoną wysypkę, a w zasadzie to plamy jak po oparzeniu wrzątkiem. Za groma nie wiem od czego, podejrzenie mam na meszki, ale pewności brak. Dostała hydrokortyzon dożylnie i wróciła po 12 godzinach do normy. Ale strachu najadłam się co nie miara. Troszke mi ona choruje. Ma refluks, miała drenaż uszu oraz wycięcie trzeciego migdałka. Damulka z niej wyrosła ;) Jak będę miała możliwość, to wkleję jej fotkę.
Mam prośbę. Czy mogłybyście skontaktować się z Ma_Dunią. Napisałam do niej wiadomość, ale nie wiem, czy doszła.
 
:) Ależ zmian. Wiele naszych kwietniowych dzieciaków doczekało się młodszego rodzeństwa. Fajnie. A jak chowają się Twoje piękne pociechy?? Pracujesz, czy chłoniesz radość rodzicielstwa będąc w domu z potomstwem? Buziaczki
 
Ojj szwedka marys ma słodką trójeczkę :) Zuzia chodzi do przedszkola, a ja z Olą w domu, na wychowawczym jestem, pomagam K trochę w firmie, wprowadzam nowe produkty do sklepu internetowego w dzień jak Ola śpi i wieczorami więc czasu mało. A dziewczyny boskie są, świetnie się ,,dogadują".
 
Hej! Oż matko już trójeczka :) Pozdrówcie ją ode mnie. To się laska nie nudzi ;-) A co u diabliczki? Chyba ma dwie pociechy? Wiem, że mama jej odeszła :( Przelecę zaraz parę postów, poczytam, ale pewnie mało tu bywacie. Uściskaj wszystkie wirtualnie. Kiedyś planowałyście spotkanie - czy doszło do skutku?
Majcia.jpg A to moja dama :)
 

Załączniki

  • Majcia.jpg
    Majcia.jpg
    25,4 KB · Wyświetleń: 220
Ostatnia edycja:
Witam w przedostatnim dniu pracy przed urlopem :-). Wczoraj troszkę postudiowałam forum. A tu proszę gosiaczek - babcią. Gratuluję ogromnie. Moja koleżanka też została babcią, miała wtedy 38 lat. Alex już wujkiem :)
Maryś - a gdzie Ty teraz jesteś? W Białym, czy na obczyźnie?
A ja jak zwykle dzień od lekarskich wizyt, teraz ogarnianie domu, potem do pracy itd. Dziś byłam u alergolog ze starszą i przy okazji pokazałam wyniki Mai - z wyników wyszło, że przeszła mononukleozę, ma niski poziom żelaza i podwyższone IgG. Oj coś urlop zacznę od latania po lekarzach :baffled:, a chciałam łazienkę malować :zawstydzona/y:.
W ramach zadbania o własne IQ ostatnio wybrałam się do Opery na Upiór w Operze. Rewelacja. Przez parę dni chodziłam jak natchniona. Uwielbiam takie wyjścia :)
Odzywajcie się!
 
reklama
Do góry