reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Uff ... w końcu choć troszkę mogę poczytać :)
diabliczko - Alez masz słodkie panienki, a Natalka to zdaje mi się być podobna do Twojej Mamy:tak:
Ada - fajnie, masz dwóch przystojniaków - a w zasadzie trzech ;-). Wersja ekonomiczna :) A i Twoje ubranka w poszanowaniu będą spokojnie wisieć w szafie. Moja starsza, to już się przymierza do niektórych, lecz jeszcze troszkę musi poczekać. Ale jak pogrzebie podczas mojej nieobecności, to szlak mnie trafia po otwarciu komody :baffled:.
Ja dziś pierwszy dzień urlopu :-) zaczęłam i od razu do roboty. Nie wiem jak wasze maluchy, ale moja pali się na rower. Oczywiście można kupić nowy, ale to ok 450 zł. Postanowiłam reaktywować po starszej córce. Dziś kupiłam nowe hamulce, dzwonek:sorry2: - oczywiście i kółka boczne. Wszystko szło jak należy. Zamontowałam, wyczyściłam, nasmarowałam, ale zostały nieszczęsne kółka - za groma nie mogę ich dokręcić. Jutro wpadnie mój brat, to zobaczy, bo bez tego ani rusz. Majka pół dnia w kasku przechodziła licząc na rychłe wyjście, a tu mamusia nawaliła :zawstydzona/y:
A co do maryś, to chętnie bym się z nią gdzieś umówiła, ale jeszcze jej nie widziałam na forum.
 
reklama
cóż moja radość z drobnych ruchów na forum przedwczesna :zawstydzona/y:. Cisza, aż strasznie ...
Mam pytanie: czy znacie miejsce nad morzem, gdzie mogłabym się wybrać z dziewczynkami? Może pokoje do wynajęcia? Ale blisko morza. Tylko jeśli to możliwe odpowiedzcie mi w miarę szybko, bo chciałabym wyruszyć zaraz na początku sierpnia. Z góry dziękuję :-)
 
Witam po dłuuugiej przerwie...
Pewnie będę się teraz co jakiś czas pojawiała :)
Widzę, że część z was ma już śliczne młodsze rodzeństwo dla swoich maluszków - GRATULUJĘ wszystkim.
 
Do góry