reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

nenius ja mieszkam nad Zalewem Zegrzyńskim na pn od Wawy...


ja bylam na wizycie zaraz po tym jak dwie kreseczki na tescie wyszly...to byl 4 tydzien wiec za wczesnie ...kolejna wizyta za miesiac niecaly...
 
reklama
Nenius podczytuj i zaglądaj i napisz czasem:tak::-) pozdrawiam:-) iżyczę spokojnych i szczęsliwych miesięcy w oczekiwaniu na malutki cud:-)
 
hej! znalazłam Was kwietniówki:-) i witam wszystkie!
Będę miała termin w okolicach 6 - 9 kwietnia - okaże się po wizycie.
Mam już małego synka, czuję że będzie drugi ... ale co do płci jest mi obojętnie, byle zdrowe:happy:

Do lekarza idę po raz pierwszy 22 siernia - coś już powinno być widać, liczę na serduszko:happy:

z objawów lekkie mdłości rano i wieczorami, huśtawka nastrojów - choć powoli zaczynam się cieszyć i niestety .... wszystko już mi ciasne i nieprzyjemne w pasie - w poprzedniej ciąży też tak miałam buuuuu, no i piersi bolą jak podczas karmienia
aaaaaa i stać nie mogę bo zaraz chce mi się zemdleć
 
Witajcie wszystkie kwietniówki:)) Ja mam termin na ok. 6-8 kwiecień. Byłam już u ginka ale jeszcze za wcześnie by cokolwiek powiedzieć, mam się zgłosić 21 sierpnia, Narazie wogóle nie odczuwam, że jestem w ciąży (oprócz bolących piersi) i jakoś mi z tym dziwnie..:)) Pozdrowienia dla wszystkich:)
 
Witajcie wszystkie kwietniówki:)) Ja mam termin na ok. 6-8 kwiecień. Byłam już u ginka ale jeszcze za wcześnie by cokolwiek powiedzieć, mam się zgłosić 21 sierpnia, Narazie wogóle nie odczuwam, że jestem w ciąży (oprócz bolących piersi) i jakoś mi z tym dziwnie..:)) Pozdrowienia dla wszystkich:)

Witaj Edi :-)

Powiedzcie mi, czy któraś z Was pracuje przy kompie? Bo jak tak, 6 godzin dziennie i trochę się tym martwie........
 
hej kwietniowe mamuski:)..moj gin okazalo sie bedzie 19 sierpnia i wtedy mam wizyte wiec wszystkie bedziemy w tym samym czasie wiedziec i miec pierwsze usg:)..mam nadzieje ze te miesiace do porodu mina nam wspolnie, szczesliwie i radosnie:)...oby bylo nas jak najwiecej...chyba jestem jedyna z bedzina:(..
 
reklama
Do góry