reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
Witam wszystkich serdecznie i też ja się dopisuję. :-)

Wczoraj zrobiłam test i wyszły dwie kreski. Termin porodu, według kalkulatora, wychodzi na 10.04.2009. Po gruntownych badaniach, w trzecim miesiącu udało się.

Mam 32 lata i to moja pierwsza ciąża. W piątek idę na pierwszą wizytę do ginekologa. Mam nadzieję, że wszystko będzie OK. Na razie nie mam żadnych objawów, poza tym że nie ma @, i dlatego tak do końca nie wierzę, że jestem w ciąży. ;-) Tryskam za to optymizmem... :-D
 
Cześć Ma_Dunia ja też nie mam objawów nawet piersi mnie nie bolą, czuję się lepiej niż w dniu spodziewanej @. Mam za to dodatkowy problem niedoczynność tarczycy, którą oczywiście wyrównano bo bez tego raczej nie miałabym dzidzi. Poprzednie ciąże nie przebiegały pod znakiem tarczycy więc jest to dla mnie nowa sytuacja.
 
Nienius jak wstawić suwaczek? W sumie to ja jestem początkująca na forach i nigdy tego nie robiłam.

hmm, najpierw kliknij sobie u kogoś na suwaczek (nie na mój bo sprawdziłam i w tej chwili serwis nie działa) to otworzy Ci się stronka, gdzie możesz sobie zrobić suwaczek. Potem wejdź w ustawienia (u góry po lewej, na różowym pasku) i w edytuj sygnaturę czy jakoś tak. No i tam wklejasz ten adres, który Ci wyskoczył po zrobieniu suwaczka.

hmm mam nadzieję, że się połapiesz w tych moich niejasnych opisach :zawstydzona/y:
 
Opisy są Ok tylko ja z kompem nie jestem w przyjaźni :)
Zrobiłam co pisałaś i udało się. Wielkie dzięki *) przesyłam
 
Ostatnia edycja:
Witam :)
To ja chciałam dołączyć do grona przyszłych oczekujących- gratuluję wszystkim dziewczynom w/w. Mój test wyszedł pozytywnie i badane krwi wskazuje na jakiś 3 tydzień :) Jutro tuptam na pierwszą wizytę.
 
Opisy są Ok tylko ja z kompem nie jestem w przyjaźni :)
Zrobiłam co pisałaś i udało się. Wielkie dzięki *) przesyłam

super, że się udało :-)

Witam :)
To ja chciałam dołączyć do grona przyszłych oczekujących- gratuluję wszystkim dziewczynom w/w. Mój test wyszedł pozytywnie i badane krwi wskazuje na jakiś 3 tydzień :) Jutro tuptam na pierwszą wizytę.

witam :-)

a ja jakaś humorzasta dzisiaj jestem :baffled:, no nic pewnie połaczenie pogoda+hormony daje o sobie znać :-p
 
reklama
WITAM,
Ta pogoda jest dobijająca. Nenius, Ty jesteś taką specjalistą od tych suwaczków :tak:
U mnie nie działa jak wklejam adres z suwaczkiem. Można z innego portalu sobie przekopiować adres? i czy na pewno to się robi w edycji sygnatury? Cały tak jak leci się wkleja, czy jakoś się go obcina :baffled:
 
Do góry