reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

WITAM,
Ta pogoda jest dobijająca. Nenius, Ty jesteś taką specjalistą od tych suwaczków :tak:
U mnie nie działa jak wklejam adres z suwaczkiem. Można z innego portalu sobie przekopiować adres? i czy na pewno to się robi w edycji sygnatury? Cały tak jak leci się wkleja, czy jakoś się go obcina :baffled:

ale wklejasz taki zaczynajacy się od [url=http:// ????? Na pewno w edycji sygnatury i trzeba tak po prostu wkleić cały.

Dzisiaj robiłam sobie własnie suwaczek dzidziusiowy bo nie mogłam już wytrzymać do wizty u ginki :zawstydzona/y:
 
reklama
Hej dziewczyny
ja wczoraj sie przestraszylam bo w uplawach pojawila sie krew ale dzis leze biore duphaston i no spe i jest ok nawet bol brzucha przeszedl...ale jest strasznie twardy wy tez tak macie??nie chce znow stracic dzieciatka:(((
 
Hej dziewczyny
ja wczoraj sie przestraszylam bo w uplawach pojawila sie krew ale dzis leze biore duphaston i no spe i jest ok nawet bol brzucha przeszedl...ale jest strasznie twardy wy tez tak macie??nie chce znow stracic dzieciatka:(((

Trzymam kciuki kochana, żeby wszystko było dobrze. Uważaj na siebie!!!

Co do brzucha to mój jakoś bardzo twardy chyba nie jest, chociaż może faktycznie twardszy niż normalnie, ciężko powiedzieć......:baffled:

nenius - jesteś wielka!!!!! udało się :-D:-D:-D:-D

hihihihih gratuluję :-D
 
Trochę się martwię, nie mam żadnych objawów. To chyba nie jest dobrze. W poprzednich ciążach już coś się działo, jakieś nudności, ból piersi itp. Dziewczyny jak myślicie, czy jest możliwość by test pomylił się i pokazał wynik pozytywny?
Wizytę u ginka mam na 9,08 .
 
witam

dominika78 nie martw sie na zapas, ja jak bylam w 4 tyg. to wogole nie mialam obiawów dopiero po 5 tyg. zaczeły bolec mnie cycuszki a teraz po 6 tyg. mdłosci i pawiki:baffled:, czego nikomu nie zycze ...
Ale dzis odstukac jest dobrze, nawet zjadłam sniadanie :-)

Kazda ciążą jest inna...trzeba pamiatac...;-)
 
dokładnie, dziewczyny mają rację

ja czytałam na jakimś forum, że dziewczyna pytała lekarza, czy jest możliwa taka sytuacja, że ona nie ma objawów mimo bycia w ciąży? a ten lekarz jej na to odpowiedział, że to najlepsza sytuacja :sorry2:
 
Dzięki dziewczyny trochę mnie uspokoiłyście choć pewnie i tak zanim nie zobaczę na USG to ciągle będę myśleć. Tak jak już pisałam dwie poprzednie ciąże miałam gdy byłam zdrowa teraz mam problemy z tarczycą więc to jest sytuacja dla mnie całkowicie nowa, nie wiem jak się będzie zachowywał mój organizm.
Wiecie co chyba mam już jeden objaw :rofl2: jestem marudna.
 
reklama
Trochę się martwię, nie mam żadnych objawów. To chyba nie jest dobrze. W poprzednich ciążach już coś się działo, jakieś nudności, ból piersi itp. Dziewczyny jak myślicie, czy jest możliwość by test pomylił się i pokazał wynik pozytywny?
Wizytę u ginka mam na 9,08 .
Dominika żeby się upewnić możesz sobie zrobić dodatkowo badanie krwi. Ja się zupełnie na tych wszystkich sprawach nie znam bo to mój pierwszy dzidź, ale z tego co już przewertowałam, to zawsze każdy inaczej przechodzi ciążę i nawet ciąża jednej kobietki nigdy nie wygląda tak samo. Pozdrawiam i ślę ciepłe myśli :-)
 
Do góry