reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

hi hi a ja dostałam wreszcie jakieś objawy tz. mam straszne wzdęcia i brak apetytu więc chyba jest ok:tak:
Dziwna jestem co zamiast się cieszyć, że nie miałam objawów to ich wyczekiwałam.
 
reklama
Wczoraj uświadomiłam sobie, że jednak jeden objaw ciążowy mam... ;-)

Od kilku cykli obserwuje moje ciało a wszystko zapisuję na stronie http://www.fertilityfriend.com/, wszystko w jednym miejscu, porządne wykresy i analizy.
Bardzo dużo ciekawych rzeczy się tam dowiedziałam, o wielu do tej pory nie miałam pojęcia np. o skokach temperatury. W ostatnim cyklu przy owulacji miałam skok temperatury (15dc) i to nie była niespodzianka. Ale potem, u niektórych kobiet i widocznie ja do nich należę, dochodzi do drugiego skoku temperatury w dniu implantacji. W 22dc temperatura skoczyła mi do 37.1stC i tak jest do dzisiaj, jestem chodziącym piecykiem. Mój M się śmieje, że wcześniej miał w łóżku zimne nóżki a teraz ma termofor. Wcześniej tuliłam się do niego, bo był taki był cieplutki, a teraz, bo jest tak przyjemnie chłodny. :-)
 
Witam Was kwietniowe mamusie:-):-):-)

Od kilku godzin wiem, że znowu jestem w ciąży z czego przeogromnie się cieszę:-D:laugh2:
Według OM datę porodu mam na 7 kwietia ale ponieważ od porodu miałam tylko 3 @ i to nieregularne więc termin ten jest mocno naciągnięty:tak:
Dokładniej to będzie wiadomo dopiero po USG które tutaj w Anglii robią dopiero w 12 tygodniu, więc póki co to trzymam się tej daty:-):-)
Bardzo się cieszę, że dzidzia będzie na wiosnę:-) Wogóle cieszę się, że będzie:tak::-D
Pozdrawiam Was serdecznie:-)
 
Cześć dziewczyny
Dziś Fasolek był po raz pierwszy u lekarza ma 5 tygodni i 2 dni, tak pokazało pierwsze USG :) i ma już 11,7 mm
B A R D Z O !!! jesteśmy z tego powodu szczęśliwi

Zastanawia mnie jedna rzecz czy lekarz nie powinien zalecić mi poza podstawowymi badaniami bardziej specjalistycznych: na przeciwciała różyczki czy toksoplazmozę. Bo odnośnie grupy krwi to powiedział, że to muszę sobie zrobić odpłatnie.
 
Wy to macie dobrze większość z was już widziało maleństwa na usg, a ja zobaczę może dopiero 19 (bo nie mam pewności czy zrobią mi to badanie na pierwszej wizycie:sorry2:). Tak bym już chciała wiedzieć czy wszystko gra i kiedy tak na prawdę mam termin.:confused::confused::confused::confused:


 
Wróbelek u mnie robia pierwsze USG dopiero w 12 tygodniu więc jeszcze sobie poczeeeeeeeekam:szok::szok:

7ika super, że zobaczyłaś swoją dzidzię:-) 11,7mm szczęścia:tak:
 
Hej Wam, ja też już nie mogę doczekać się wizyty u gin. jeszcze 5 dni i zobaczymy naszą fasolinkę, mam tylko nadzieję, że już będzie coś widać na usg.
Ostatnią @ miałam 7 lipca więc według @ to będzie 5-6 tydzień a według zapłodnienia to 4 tydzień, będzie już coś widać?

A tak po za tym to czujemy się świetnie, brzuszek już mnie nie pobolewa, żadnych mdłości, nic, po prostu kwitnę, hi hi.
 
Ostatnią @ miałam 7 lipca więc według @ to będzie 5-6 tydzień a według zapłodnienia to 4 tydzień, będzie już coś widać?
.

Ja ide jutro do USG i to jest wlasnie 4 tyg od zaplodnienia wiec jestem ciekawa czy bede sluszec serduszko i jakie bedzie duzy dzidzius ...dam ci znac co i jak...

WITAM NOWE MAMUSIE...

Ja to mam tak ze ejstem tu u was na forum i marcowym bo jest tak sama sobie obliczylam termin 31 marca a lekarz 2 kwietnia le was i marcówki polubilam i tak sobie pisze chyba nie macie mi tego za zle ????
Na tamtym forum ammy juz maja 8-10 tydzien i czuje sie taka do tylu :-D tu jestesmy rowne jak an razie...hihihihi
 
reklama
Do góry