reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
Dziewczyny, a macie gdzieś może na którejś stronce wypisane dane swoich dzieciaczków ??
Tzn kiedy sie urodziło, imię, wage i wzrost przy urodzeniu
Bo ja jestem jeszcze na zupełnie innym forum i tam mamy taką stronke:-)
 
Wiki, wątek "kwietniowe mamy i ich Maluszki" (u góry strony) ;-)

a my wróciliśmy z przychodni. no i cóż, mam mieszane uczucia... szczegóły opiszę na "opiece" :happy2: a teraz idę coś zjeść i ogarnąć chałupkę.
 
po wizycie weterynarza w domu u rodziców, który ją znał od młodego, pies został uśpiony, wet powiedział, że to była jeda z najtrudniejszych decyzji jaką przyszło mu podjąć właśne przez to że ją znał od małolata, jakby nie to to męczyła by się jeszcze pare tygodni - bo serce miała silne, ale żal patrzec jak się męczyła bidulka moja, bardzo mi smuto, już wypłakałam swoje, łez mi narazie brak, spróbuje was w końcu poczytać, żeby tyle nie myśleć, bo za każdym razem młody nie daje
 
Wiki, wątek "kwietniowe mamy i ich Maluszki" (u góry strony) ;-)

a my wróciliśmy z przychodni. no i cóż, mam mieszane uczucia... szczegóły opiszę na "opiece" :happy2: a teraz idę coś zjeść i ogarnąć chałupkę.

Dziękuje znalazłam :-)

po wizycie weterynarza w domu u rodziców, który ją znał od młodego, pies został uśpiony, wet powiedział, że to była jeda z najtrudniejszych decyzji jaką przyszło mu podjąć właśne przez to że ją znał od małolata, jakby nie to to męczyła by się jeszcze pare tygodni - bo serce miała silne, ale żal patrzec jak się męczyła bidulka moja, bardzo mi smuto, już wypłakałam swoje, łez mi narazie brak, spróbuje was w końcu poczytać, żeby tyle nie myśleć, bo za każdym razem młody nie daje
Przykro mi :sad:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witajcie. :-)
Moj Domis skonczyl dzisiaj 4 miesiace!!!!!!!!!!!!Jaki on jest juz duuuzy!!!!
Całuski w stopki dla Dominika! :-)
lekarka powiedziała, żebym mu nie dawała tej butli extra sztucznego, że nie ma takiej potrzeby, no i maksymalnie wydłużała czas między jedzeniem.... tylko że to nie takie łatwe, jak dziecko krzyczy. Ale ogólnie odebrała go bardzo pozytywnie, nie gruby tylko duży chłop mi rośnie, i drugi ząbek będzie lada chwila, tak już myślę, może ja mylę głód z bólem na idący ząbek... nie wiem juz sama, no to teraz póki jeszcze młody śpi wreszcie was poczytam
Ja też każde kwęknięcie Juliana brałam za objaw głodu. :sorry2: Okazało się jednak, że on się po prostu nudzi. :sorry2: Teraz jak zaczyna marudzić wystarczy czymś go zająć i teraz spokojnie wytrzymuje trzy godziny przerwy między posiłkami, czasem nawet dłużej. :tak:
po wizycie weterynarza w domu u rodziców, który ją znał od młodego, pies został uśpiony, wet powiedział, że to była jeda z najtrudniejszych decyzji jaką przyszło mu podjąć właśne przez to że ją znał od małolata, jakby nie to to męczyła by się jeszcze pare tygodni - bo serce miała silne, ale żal patrzec jak się męczyła bidulka moja, bardzo mi smuto, już wypłakałam swoje, łez mi narazie brak, spróbuje was w końcu poczytać, żeby tyle nie myśleć, bo za każdym razem młody nie daje
Nasz Ferri mimo 16 lat serce miał jak dzwon i zdrowy był jak koń, póki nie przypałętał się rak. :dry: Leczyliśmy go na różne sposoby i była chwila poprawy a potem odnawiał się. :-( W końcu musieliśmy podjąć tą okropną decyzje... :-( A ja do tej pory mam wyrzuty sumienia, bo nie chciał umierać i dopiero druga dawka go uśpiła. :-( Z drugiej strony wiem, że się męczył i lepiej już by nie było. :-(


Wiki20pl witaj! :-)



Uciekam bo syn wzywa. ;-)
 
po wizycie weterynarza w domu u rodziców, który ją znał od młodego, pies został uśpiony, wet powiedział, że to była jeda z najtrudniejszych decyzji jaką przyszło mu podjąć właśne przez to że ją znał od małolata, jakby nie to to męczyła by się jeszcze pare tygodni - bo serce miała silne, ale żal patrzec jak się męczyła bidulka moja, bardzo mi smuto, już wypłakałam swoje, łez mi narazie brak, spróbuje was w końcu poczytać, żeby tyle nie myśleć, bo za każdym razem młody nie daje
spaczyna bardzo mi przykro moja mama uspila mojego pieska miesiac temu miala guza watroby:(
 
Cze Laski:cool2:
Widzę, że nasze grono się powiększa - Wiki witaj:tak:

My po szczepieniu, modły moje póki co wysłuchane i Młody śpi, ostatnio o tej porze już od dwóch godzin ryczał... w ogóle był bardzo dzielny, popłakał tylko troszkę, nie to co tatuś, który na widok igły zrobił się zielony i o mało nie padł:-p
Spaczyna bardzo mi przykro..

Aniołku moja mama też na to choruje, i to już kupę lat, tyle że ona lekarzy ma w bardzo głębokim poważaniu i idzie jak już jest bardzo źle:dry: ma 68 lat i mojego ojca na karku, więc jestem dla niej pełna podziwu, bo twarda z niej babka:tak: a nerwy spala w ogródku:-p

A ja się w sumie nie pochwaliłam, bo wczoraj byłam jakaś taka nie do życia... mam inne autko:-p teraz to w sumie mam dwa hehe burżuj:-p piździk jest na placu, ale koło niego stoi piękne czerwone punto, które teściu kiedyś kupił, a którym w końcu nikt nie jeździł. No to będzie miał Wojtas czerwoną brykę:-) będziemy teściowi spłacać w ratach, my tylko musimy ubezpieczyć i zmienić oponki, a poza tym autko po generalce:-) w moim poszły uszczelnienia na półosiach plus amortyzatory smętnie wiszą, więc nie ma co. No, teraz się w końcu cieszę:-)


A i buziaczki w stópki dla jubilatów oraz ząbkaczy:tak:
 
reklama
Wiki i Majka - witamy serdecznie! Aaa no i nie musisz cytować całych wypowiedzi. Połowę można wywalić, coby nie robić kilometrowych postów ;-)
aniołek - Chill Out! - Greetings - ICQ.com
Spaczyna - trzymaj sie kochana! Mój psiak też juz stary ehhh :baffled:
aha - wszystkie stare sieci mają drożej do PLAY ;-)

Moje dziecie pije tylko herbatkę jabłkową od 4 miesiąca, wcześniej jakiekolwiek picie było nie do przyjęcia.
A ja się cieszę, ze wreszcie leje! Ileż można się topić w słońcu :-p
Dzisiaj zjedliśmy pierwszą zupkę marchewkową z ryżem (1/3 słoiczka), uwaliliśmy się cali oboje, postaram się wrzucić fotkę z tego radosnego wydażenia :-D
Wczorajsze wyniki badań dobre :-)

I ważne informacje o żywieniu niemowlaków na piersi i modyfikowanych:
http://www.bobovita.com.pl/wiadomosci.php?m1=3&sysId=5
 
Ostatnia edycja:
Do góry