reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Pytanie do mam po cc. Dziewczyny, czy smarujecie czymś bliznę? Możecie polecić jakiś skuteczny krem? Moja blizna nadal mocno różowa. W sumie mi nie przeszkadza, ale szczerze mówiąc jakoś myślałam, że wyblaknie, a tu już tyle czasu minęło i nic....
Stosuję contractubex, ruszam blizną zgodnie z zaleceniem i raz jest lepiej, raz gorzej, nie wiem, od czego to zależy... Podobno jest świetny plaster na bliznowce, Cica Care, ale w naszych wiejskich aptekach nie do dostania...

Paczkę dostaliśmy już dawno, ta bogatszą, Młody uwielbia jabłko z marchewką:-) powiedzcie mi, te smoczki trójprzepływowe kupuje się jakoś? Allegro? czy co?:-p
Co do szczepień - pierwsze było 6 w 1, dwa następne już 5 w 1, następne mamy jak Młody skończy 6 miesięcy i tylko WZW
 
reklama
Viola faktycznie jest drogi, ale gin mi go polecał... dużym plusem jest możliwość wielokrotnego użytku... no zobaczymy, może przez neta ściągnę. W razie czego daj znać, czy warto;-)
 
aniołek - w razie czego zawsze można posłuchać :sorry: - ja tam se włączam :sorry2:
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=JfiRsFhvhaw"]YouTube - Seweryn Krajewski-Nie jestes sama[/ame]

Dobraj Nocki Wam i Naszym pociechom :tak:
 
a ja dziekuje bogu ze tu urodzilam bo mam wszystkie szczepienia darmowe w tym pneumokoki
U mnie nie darmowe, ale ubezpieczalnia zwraca koszty. :-)



Jestem padnięta, ale od jutra sobie odbiję. :tak: Żegnam się z Wami na ponad tydzień, wracam w niedzielę wieczorem.
Będę za Wami tęskniła i już się boję, jak nadrobię zaległości. ;-)
Dobrej nocki. :-)
 
Witam
niepisze na forum..ale odwiedzam was i podczytuje( niestety mam ograniczony dostep no neta bo jestem w Pl..plus moj szalony prawie 4- latek)..widze zniamy tutaj...i wydaje mi sie jesli nastepnym razem kogos bedziecie uwowac z zamknietego nalezy te osobe najpierw powiadomic i zmianach jakie nastepuja a nie..ze wchodzi sie pewnego dnia i wielkie zaskoczenie..
nie powiem..ale jestem zaskoczona niemile i przykro mi..
niebede sie tlumaczyla co i jak..ale wydaje mi sie ze zostalam usunieta z zamknietego zwlaszcza z moja iloscia postow..

tak sie nie robi..!!!..nawet jesli ktos malo udziela sie na forum..a juz ma dostep...najpierw trzeba poznac powod i sprawdzic ostatnia date logowania...

chce wiedziec czyj to pomysl i ktora zglosila do usuniecia
zamin wprowadza sie regulamin w zycie najlepiej zrobic liste z podpisami ze osoby zapoznaly sie..

przykro mi...
szkoda ze nikt nie pomyslal o PW do osob i zobaczeniu dat ostatniego logowania
 
Ostatnia edycja:
kurcze didi, przykro mi, ale z tego co czytałam na zamkniętym to dziewczyny nie chciały Cię usunąć, także sama jestem zdziwiona, nasze nowe moderatorki wzięły się za porządki, sprawdzały daty logowań, także to musi być jakieś nieporozumienie, bo jak byk staje mi przed oczami, że didi trzeba zostawić!:tak:

a tak w ogóle to się witam, jedziemy zaraz młodego odstawić do babci i śmigamy oglądać 7 mieszkań :tak::-), zostanie jeszcze 11 godnych uwagi, a na weekend mykamy koło Opola do babci, gdzie co roku o tej porze zjeżdża się część rodziny, także będę dopiero w pon, miłego dnia wszystkim
 
reklama
didi ze mnie usuneli to sie nie dziwie bo rzeczywiscie malo sie udzielam ostatnio mam za duzo na glowie ale ciebie faktycznie powinni zostawic tym bardziej ze ty bylas tak jakby modratorka robilas listy maluszkow itp dziewczyny przywrocicie didi dostep !!!!
a dzis moj synus zrobil mi niespodzianke jutro konczy 4 miesiace a juz dzis trzymajac sie za rece mamusi podciagnal sie do gory i co lepsze wczesniej probowal ale glowka leciala mu w dol a dzisiaj nie poleciala i sam sobie siedzial :)pozdrawiam
 
Do góry