reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

aniołek, kainkas fajnie że już jesteście

skunkanka zdrowiej szybko kochana

Viola kciuki trzymane

bluebell gratulacje dla Alusia! Nie dziw się że szybko ząbki wychodzą, mojemu wyszły dwa w ciągu jednego dnia!

buziaczki dla wszystkich świętujących dziś maluszków:tak:

Młody spi, przynajmniej na noc całą butlę opędzlował. A jutro na 8 na rehabilitacje. Lecę jeszcze na inne wątki i spać
 
reklama
bluebell gratulacje ząbków, u nas pierwszy wyszedł na 4 miesiące i 10 dni, a drugi 4 dni po pierwszym, także u nas była minimalna przerwa

Viola kciuki zaciśnięte! To wy jeszcze w gondoli? my już po przeprowadzce do spacerówki
 
Ostatnia edycja:
Szwedka, Nadii - buziaczki dla Waszych 4-miesięcznych panienek :-D
Viola - kciuki za badania zaciśniete :happy:
Bluebell - gratuluję drugiej białej kreseczki ;-)
Skunkanka - zdrowej kobieto! Współczuję! Mam nadzieję, ze się szybko wykurujesz :tak:
Szczęśliwa - mi też włosy lecą koszmarnie. Jakie bierzecie witaminy? Macie jakieś do picia? Bo mnie kiepsko z tabletkami... :baffled:

Doczytałam tylko tutaj, nie mam już dziś siły na inne wątki, moze jutro.
Jakby któraś z Was znalazła przypadkiem na allegro robota piszącego prace, poproszę o link ;-)

U nas dzisiejsze szczepienie przeniesione na jutro, więc nadal prosba o kciuki coby je lekko zniosła - i Ania, i mamusia ;-)

Dobrej nocy!!!
 
mi się wydaje, ze mojemu wygodnie, jak jedziemy to ogląda wszystko w pozycji półleżącej, no bo wiadomo na siedzenie jeszcze za młody, a jak zaśnie to mu rozkładam prawie na płasko
 
reklama
Ja tylko wpadlam powiedziec Dobranoc i tez spadam:tak:

bluebell gratuluje drugiego zabka!!!!!:-)

kamile moj tata byl policjantem ale jak ja bylam maaaala wiec nie wiem czy to tez Cie interesuje:happy:

skunkanka wspolczuje anginy.Wiem co przechodzisz bo u mnie angina jest na porzadku dziennym.Przynajmniej kilka razy w roku ja mam.A gardlo mnie non stop boli:zawstydzona/y::zawstydzona/y::-:)-(Zycze zdrowka i obys jak najszybciej sie wykurowala!!!!!

Lece...papa
 
Do góry