reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

almani- ciesze sie ze jeszcze jakas mamusia ze szkocji:-)
diabliczka83- co do napisania czegos na poznajmy sie to juz tam trzy po trzy naskrobalam, wiec mozna zobaczyc. Poza tym to mieszkam na wyspach juz 4 latka , w zwiazku mal. juz 5 latek minelo choc dopiero tak jakos w tym roku zawitala do mego domku mala pociecha:-)
 
reklama
Hej!
Witam wszystkie nowe kwietniówki :-)
U nas dzień załatwiania spraw, a przy okazji spacerki ;-).
Widzę diabliczko, że twoja Ania uwielbia wschody słońca :tak:.
 
hej:)
doveinred witaj i tutaj na forum:-):-)
almani nie przejmuj sie ja tez nie bardzo potrafie gotowac, moj M jest w tym lepszy, a o ciastach i tortach juz nie wspomne, nic sama nie upieke:-D kazdy mi mowi ze jak na swoj wiek to i tak duzo umiem ale ja jakos nie jestem przekonana:-p
patewka buziaczki w stopki dla Julci:-)
becik niestety nie pomoge bo mieszkam w anglii i tutaj jest troszke inaczej;-)
dzis w nocy Kondzio dal mi troche odpoczac, spal od 20.30 do 6 rano bez przerwy, modle sie by tak mu zostalo:-pteraz spi, aniolek dzisiaj wstapil w niego:-)
powoli zaczynam pakowanie, juz w niedziele wyprowadzka....nie wiem ktora juz z rzedu ale najprawdopodobniej ostatnia:-p
spadam pozny obiadek jesc:cool2:paa
 
Witam Was mamusie te obecne i te przyszłe.....jestem mamą 5 miesięcznej Wiktorii....W styczniu 2009 wygasla mi umowa na czas okreslony która została przedłuzona do dnia porodu....od kwietnia otrzymywałam zasiłek macierzyński który mi się właśnie skończył i co teraz??????????????nie posiadam świadczeń do zasiłku wychowawczego z powodu wygasnięcia umowy więc co ja mam teraz zrobić....mam zrobić?????czy juz zostaje bez grosza przez cały czas????ponieważ siedzę w domu z malutką to nie mogę podjąc pracy nie ma kto się zająć dzieckiem a i sama nie chce oddawać jej w obce czy też rodzinne ręce.....poradzcie może miałyscie takie przypadki u siebie co mam dalej robić????czy przysługują mi jakieś świadczenia??????????????????????????????:-(przepraszam że tak nie na temat


witaj:)) a zarejestrowałaś się w Up. Jeżeli w ciagu ostatnich 18 m-y pracowalas conajmniej 12 to przysługuje Ci zasiłek dla bezrobotnych- ja tak mam. i jeszcze jesli masz niskie dochody to jakiś zasiłek rodzinny z MOPR-u, ale to malutkie kwoty. Dopytaj w Osrodku Pomocu Rodzinie w Twoim mieście.

pozdrawiam i głowa do góry:-):-):-)

my dzisiaj pospacerowali troche ale jakos zimno było, juz po kolcji i M. kima z Hanią, ale zaraz do roboty na nocke idzie:))

oki, miłej Nocy
buziaczki Dziewczyny
 
helo,
na zamkniętym coś pustawo, więc wróciłam pokornie na otwarty :sorry:
czytam co u was, witam nowe mamusie:tak::-)
buziaki dla dzisiejszych 5 i 6 miesięczniaków

młody od 20 śpi, wszystko już zrobiłam, co było do zrobienia, jeszcze tylko prysznic i filmek w tv,
miłej nocki wszystkim
 
Madunia sorki za post pod postem, ale czytam wstecz, bo dawno mnie tu nie było

Zapytam jeszcze, a szczepiłyście na pneumokoki ? Bo w tej sprawie mam mętlik :sorry:

ja szczepię, już jesteśmy po dwóch dawkach, wybralismy synflorix - najnowsza, w sumie żadnych skutków typu gorączka, biegunka, itp. po niej nie było, choc Karol i tak ładnie znosił wszystki szczepienia, tylko droga 270 za jedną dawkę, a my zaczeliśmy wcześnie, więc jeszcze dwie przed nami
 
Ja tez mala szczypie na pneumokoki ale mam to juz objete w szczypieniach obowiazkowych :)

Mi dzien minal jak zwykle szybko obiad sprzatanie i teraz z misiakiem sobie ogldamy filmy :)) W sumie dziennie jedno i to samo sie dzieje ....

Milego wieczorku mamy :))

Dobrej nocki mamuskii :))

:)))))))))))))))))))))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
No i dzisiaj moja Julcia 5 miesiąc zaczęła.

Patewka my jutro zaczynamy 5 miesiąc, my jesteśmy z ostatniego kwietnia

Chyba skończyłyscie 5 miesiąc? Zaczynacie 6 ;-)

Mandarynka no witaj!!!!!!! strasznie dawno Cię nie było;-)
Dzięki. Też witam :-)

helo,
na zamkniętym coś pustawo, więc wróciłam pokornie na otwarty :sorry:

Właśnie, widzę, że nie mam już dostępu do zamkniętego wątku, a miałam od początku. Można coś zrobić w tej sprawie?
 
Do góry