reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
Dzień dobry wszystkim:-) Ala dziś rano była marudna i nieznośna...dziąsełka ma spuchnięte strasznie...może ząbek w końcu wyjdzie...bo już tak dwa tygodnie idzie idzie i nic:-( Dostała swoją ulubioną kaszkę i udało się ją uspać...więc korzystając z chwili spokoju mogłam wejść na BB:-)
 
Mandarynka napisz na priva do moderatorek......

A tak wogóle to witam się i tutaj:tak::tak::tak: Konstancja właśnie wstała i płacze....uciekam!!!!

A u nas ząbki stanęły w miejscu.....pewnie jak u brata na 10 miesięcy się pokażą.Najpierw na 9 miesięcy zaczął chodzić....a za miesiąc pokazał się pierwszy ząbek....
 
Ostatnia edycja:
Hejka jak samopoczucie ?
U mnie nawet dobrze, wyspana po kawce i sniadanku...czego chciec wiecej!!!!!
Dzis jade zwarzyc mojego malego chuderlaka:biggrin2: ciekawe czy chociaz cos przytyl????? 2 tyg temu mial 5.59 kg moze ma to 6 kg :wściekła/y: niestety tu nikt sie nie przejmuje i samemu musze go warzyc. Od urodzenia byl tylko 2 razy warzony przez lekarza wiec kicha:confused2: Wogole ostatni raz widzial lekarza na swoim badaniu jak mial 3 mies i dostal szczepionke teraz ponoc jest spodkanie jak skonczy 8 mies.:eek:
Zabki tez mu chyba wychodza bo jest bardziej marudny gryzie wszystko i ma 2 takie male wybrzuszenia pod dziaslem w rzuchwie.....zobaczymy kiedy sie przebija????
no a ja narazie pozdrawiam odezwe sie pozniej i podam wyniki malego.
 
Witam, się i ja :tak:
Chyba skończyłyscie 5 miesiąc? Zaczynacie 6 ;-)

Oczywiście, że masz rację :tak: takie małe przejęzyczenie :laugh2: ale ten czas leci, wczoraj byłam zobaczyć miesięcznego maluszka od kuzynki, matko jakie maleństwo :szok: Mój maluch jak się urodził to nie był taki malutki :-p

Widzę, że słoneczko nam prześwieca, może uda się spacerek. Młodszy śpi, a starszy broi. Ja kawka i relaks przed komputerem. Trzeba korzystać puki działa, bo w przyszłym tygodniu dajemy do naprawy.
 
moj dziec śpi już ponad godzinę więc zdążylam nszykowaćsięna spacer, już nawet wózek zniesiony na dół a tu klapa - zaczęło padać i nie zanosi się na to żeby przestało, a mieliśmy iść do przychodni się zważyć, buuu

witaj Mandarynka!
 
Ja już po spacerku...znowu mnie ulewa złapała:wściekła/y: jak do wieczorka nie przejdzie to już się na drugi spacerek nie wybierzemy:-(
Ech...po za tym jestem teraz u teściów w Polsce dwa tygodnie....i teściowa doprowadza mnie do szału- ma tysiąc trzysta dobrych uwag i zaleceń...a jak się grzecznie powie, że się ma własne zdanie i nie zrobi po jej myśli to baba ma focha, trzaska drzwiami i mówi, że jesteśmy niewdzięczni, a ona wie lepiej bo dwoje wychowała...na szczęście mój M. jest po mojej stronie...ostatnio nawet jej powiedział, że jak tak bardzo chce dziecko wychowywać to niech se swoje trzecie zrobi...
 
reklama
Ja już po spacerku...znowu mnie ulewa złapała:wściekła/y: jak do wieczorka nie przejdzie to już się na drugi spacerek nie wybierzemy:-(
Ech...po za tym jestem teraz u teściów w Polsce dwa tygodnie....i teściowa doprowadza mnie do szału- ma tysiąc trzysta dobrych uwag i zaleceń...a jak się grzecznie powie, że się ma własne zdanie i nie zrobi po jej myśli to baba ma focha, trzaska drzwiami i mówi, że jesteśmy niewdzięczni, a ona wie lepiej bo dwoje wychowała...na szczęście mój M. jest po mojej stronie...ostatnio nawet jej powiedział, że jak tak bardzo chce dziecko wychowywać to niech se swoje trzecie zrobi...

ja na szczescie nia mam takich problemow z tesciami .. w sumie malo sie widujemy My mieszkamy w Irlandii tesciowa w Wloszech a tesciu w Polsce ... Wiec wszyscy razem spotykamy sie 3 razy w roku ... Ale jak mmi sie cos nie pdoba to mowie to wprost a oni rozumieja i szanuja moje zdanie :)
 
Do góry