reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
My rehabilitujemy się w Zabrzu Nasza rehabilitantka mówi ze wszystko w porządku i jej zdaniem można zakończyć, a pani doktor chce czekać. No ale mam nadzieję, że w przyszły piątek będzie koniec. :-)

Chętnie się spotkam :tak:

No to fajnie :)))))) i z rehabilitacją i ze spotkaniem - ja olałam wizytę u lekarza, przyznam szczerze, bo dla mnie ktoś, kto ma napisane specjalista chorób dziecięcych to marny znawca rehabillitacji - a ja mam małego fijoła na punkcie i rehab i ortop, więc babka zrobiła na mnie raczej złe wrażenie... a rehab mówił, że ok, więc to mi wystarczyło :p Co do spotkania - SUPER!!!! tylko niech się ochłodzi, bo się zastrzelę...
 
Cześć dziewczynki, jak zwykle znienacka i jak po ogień ale tym razem przynajmniej z tortem ;) Częstujcie się, przynajmniej wirtualnie hihihi

p1020842yz.jpg
 
Nenius wszystkiego naj, naj, naj! :-)


Cześć. :-)

Znów mnie trochę nie było, ale zalatana jestem niemiłosiernie. :sorry2:

Julian ma już 13 zębów i czekamy na moment kiedy sam pomaszeruje :tak:, niewiele już mu brakuje, bo śmiga za rączki, pewnie stoi i tylko jakoś śmiałości brak. :-p Gada też jak nakręcony ostatnio w słowniku króluje jajko i kawa, ale nie dziwota skoro śniadanie to najfajniejszy posiłek dnia. :-D

Miłego popołudnia. :-)
 
Ma_dunia u mnie jajo tez na tapecie:tak::-). No i kawa. Jak robię w ekspresie - Jula obowiązkowo wącha puszkę, ja mówie z powagą "kawa" a ona potakuje i wącha :-D

nenius jak dobrze zrozumialam, twoje urodziny tym tortem świetujemy. A więc - sto lat i spełnienia marzen!

Dzisiaj w zoo poszalałyśmy. Pogoda też dopisała, a Jula wzroku od zwierzat nie odrywała.
 
tak, tak - 30 w dodatku :confused2:.

Dzisiaj z kolei mam imieniny i znowu sama siedzę w domu, tzn. z Igorkiem oczywiście. Śpi na szczęście więc mam czas trampoliny dla Darii poszukać na necie.
 
Hej dziewczyny!
Moje życie to film przygodowy. W życiu różnie z górki i pod górkę.
Jutro mam egzamin na awans zawodowy - tak się boję, że szok.
Majeczka od wczoraj u mojej mamy, a ja z Emilą zostałyśmy. I tak ja od wczoraj siedzę w papierach, a mój starszak ma luzik, bo nawet do jedzenia jaj nie zaganiam.
Majunia ma 2 zęby. Wyszły jej 11 czerwca. To chyba ostatni zębojad na forum :-).
Teraz czas wakacji, a więc będzie luzik i puchy na forum.
Bardzo za wami tęsknię :sorry2:. Całuję mocno i pozdrowionka na zamkniętym :blink:
 
Szwedka - powodzenia w takim razie!!!
I oby tego "z górki" było duuuużo więcej :tak:
Z Maja - Zębolek chyba rzeczywiście zamyka listę, tuż po Konstancji Adusi jeśli się nie mylę :sorry2:
 
reklama
Do góry