reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Hej dziewczyny!
Puchy tu, że szok :szok:.
Dziś dostałam chyba ADHD i dopiero "prawie" skończyłam sprzątać pokój mojej Emi. Ile tu skarbów :sorry2:, aż 4 reklamówy śmieci. Moja starsza, preferuje życie ekologiczne - czyli w zgodzie ze wszystkim, co przybędzie, łącznie z kurzem i mnóstwem niepotrzebnych rzeczy :baffled:.
Odezwijcie się tu czasem. Pa
 
reklama
hejka:)
i znowu się witam po dłuuuugggiiiiej przerwie:)
masakra jak było mi ciężko bez odwiedzin BB ale już bym nic nie robiła a w pracy mam zablokowany dostęp do BB jedynie facebook bo tam reklamy zamieszcza teatr i dlatego:)
Jak do domu po pracy wracałam po 17tej to juz nawet kompa nie otwierałam żeby mnie nie korciła a poza tym dzieci nie pozwalały..
Teraz siedzę na działce i tak naprawdę weszłam na BB przez przypadek no i się witam:)
U nas wszystko ok:)
Zuzia z marlenka to takie diablice że szok:) masakra jak one wariują.
Teraz mam wolne dwa miesiące bo teatr zamknięty a poza tym zakończyłam z nimi współpracę a od września zaczynam działać z mężem w swojej hurtowni i sklepie spożywczym . Trzeba to wszystko przypilnować .
teraz będę zaglądała bo więcej czasu i stęskniłam sie za pogaduchami:)
 
witam
dawno mnie tu nie było i wątpię, żeby ktokolwiek mnie pamiętał. W każdym bądź razie chciałam się przywitać. Mam też pytanko, czy wasze dziecie są z wami też tak silonie związane? Bo moja Haneczka, wprost mnie nie odstepuje na krok. Cały czas najchetniej przebywała by zew mną, a jeśli muszę gdzieś wyjśc, to albo z nią, albo gdy ona zaśnie, bo inaczej straszna afera. Mój starszy synek tak nie miał dlatego pytam.
 
hej,

wojtuśihania nieee, u nas tak nie jest. Tzn. Igorek jest ze mną związany, lubi się przytulać itp. ale bardzo chętnie bawi się/zostaje z dziadkami, tatą. Nie ma problemu z zostawieniem go.
 
hejka:)
i znowu sie witam:)
ja nadal na wsi na wygnaniu tak zwanym:)
Co do więzi mamy z dzieckiem to jak ja juz jestem to zuzka nie odstapi mnie na krok ( chyba to przez złobek teraz sobie odbija że mnie nie miała cały czas)
Kurcze Zuzia ma kaszel w sumie od ok 2 miesięcy... byłam z nią u lekarza już 2 miesiące temu i stwierdziła że to alergiczne , dała eurespal i zyrtec ale nie przechodzi..w dzień nie kaszle ale rano i wieczorem to masakra aż się budzi i czerwona się robi. Kaszel jest mokry. Byłam teraz znowu u lekarza i kazała dalej dawać zyrtec i eurespal...jak jej nie przejdzie przez 2 tyg to idę do innego lekarza..:(
zdrowe dziecko a kaszle...już nie mam siły
 
Oj, ja tak mam z Darią. Kaszel poranno-czasem wieczorny ma praktycznie od jesieni (z różnym nasileniem). Nawet u alergologa byliśmy ale on mówi, że kaszel to może być co najwyżej astmatyczny nie alergiczny bo alergia to kapanie z nosa, zmiany na skórze itp. Leki stosujemy wziewne i ew. syrop Loratan. Mamy mierzyć oddech, żeby stwierdzić czy to ma coś wspólnego z astmą. Tyle, że generalnie to ten lekarz mówił mi, ze dziecko ma prawo się zakrztusić śliną czy przy jedzeniu...tak jakbym ja tego od prawdziwego kaszlu odróżnić nie umiała :wściekła/y:. Planuję jeszcze jednego alergologa odwiedzić.
 
reklama
Do góry