reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
Cześć. :-)

Trochę mnie nie było, ostatnio zalatana jestem niemiłosiernie... :sorry2:

Gosha przytulam... :-(

AsiekZ dobrze, że Marcelek dochodzi do siebie. :tak:



Julian wczoraj miał zabawę karnawałową w przedszkolu i w poniedziałem musiałam szybko jakiś kostium spreparować. :-) Najpierw chciałam kupić gotowy, ale w sklepach nic fajnego nie było... :confused: Kupiłam w końcu materiał i w cztery godziny wyczarowałam strój smoka. Dzisiaj idę na spotkanie rodzicielskie i mam nadzieję, że dostanę trochę zdjęć z zabawy. :-)

No i w końcu chyba nadchodzi wiosna, rano na termometrze było 5°C a nie 0°C. Słońce pięknie świeci, ptaki śpiewają i zaraz drzewa się zazielenią... Aż chce się żyć... :-D

Miłego dnia. :-)

P.S. Poniżej zdjęcia mojego Smoka. :-)
 

Załączniki

  • julian16.jpg
    julian16.jpg
    81 KB · Wyświetleń: 25
hej
co tu zacichlo
gdzie dziewczyny jestescie?

u nas piekna pogoda dzis byla.
przeszlam sie po sklepach w poszukiwaniu czapki z daszkiem dla Marcelka ale nic nie znalazlam, wszystko albo za duze albo za male.
ale za to kupilam mu 3 koszulki z krotkim rekawkiem i majciochy. u nas juz kolekcie letnia zaczeli puszczac. ale chcem jeszcze chwilke poczekac moze troche z cen zejda bo jak na razie strasznie drogo.
a i patrzylam mu sandalki juz na lato. i ku mojemu smutkowi te sandalki co mial w tamtym roku i byly takie super nie sa produkowane w jego rowmiarze ;( i chyba bede zmuszona mu kupic takie z odkrytymi palcami. ale jeszcze poszukam.

i tylko sie nie dziwcie ale u nas dzis bylo 19C i po porstu takie ciepelko ze ja w samym polarze chodzilam.
 
Witam po dłuższej przerwie :p

Madunia rewelka smok :) tylko pozazdrościć talentu :)

Asiek Z zdrówka dla Marcelka

Filip ostatnio gadatliwy sie troche zrobił i czasami juzmnie denerwuje:-D wiec boje sie co bedzie jak zacznie uzywac wiecej niz 15 słów:-D na nocnik nadal nie chce robic, uraz po sklejce cały czas ma ;/ Emilcia rosnie i nie daje sie juz popychac :-D takze meksyk opełna para :-D

miłego wieczorku zycze :)
 
reklama
klucha to mnie dobiłaś ;/u nas szaro buroponuro jak na jesień ;/ a było juz tak wiosennie ;) czekam i czekam bo na działkę mi sie juz pali :-D
 
Do góry