reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Witam
wątek umarł smiercia naturalną ;/ szkoda;/

moze ktos sie odezwie ??

jak po urodzinkach maluszków?

my wiecznie na działce :) tazke odcieci od radioa telwizji , netu i wszytskiego ca na prąd :-D miłego weekendu zycze :-)
 
reklama
na tuska siemka
u nas po urodzinach luzik hanka ma zjezdzalnie i tone innych zabawek

ostatnio problemy z kompem mialam i ponad tydz mnie nie bylo

opowiadaj co u ciebie
 
u nas tez tona zabwek itd :p

w tym 4 rowerek :wściekła/y: ehhh uwielbiam takie prezenty no ale tescie to zawsze cos kupia bez sensu :-D

cisza sie tu zrobiłą straszna ;/ az szkoda ;/

klucha jhak przygotowania dla ślubu??
 
4 rowerki???? to normalnie na allegro sprzedawac hihi

u nas zabawki sie nie powtarzaja ale my mamy zwyczaj ze jak jedziemy do kogos na urodziny zawsze dzwonimy co dziecko by chcialo lub czu to juz ma i jak do nas jechali to to samo robili wiec luzik bluzik

co do slubu to jeju jak ten czas leci
zostalo jeszcze do zalatwienia ciasta i tort autokar ale to dopiero jak bede miala wszystkich potwierdzonych owoce ale to dzien przed kupie i kwiaty ale to 3 tyg przed bo dzwonilam do kwiaciarni aaa no i mojego gajerek jeszcze wiec juz juz
wodka stoi w domu a kilka win kupie tu i w pl bo mam tu ulubione wiec skoro jedziemy autem to wezme stad

pogoda u nas do douy nic mi sie nie chce
dopije kawcie i w koncu pujde sie przebrac z pizamy
 
klucha ja tez jestem zwolenniczka tego typu prezentów - zadzwonic zapytac :) ale tescie wiedzac ze dzieciaki juz cos maja to i tak musza kupic bo od nich jest naj ;/ chciałamsprzedac ale b sie uparł zeby zostawic bo jak zapytaja to co?? to sprzeany i wio bezsensownych prezentów nie potzrebujemy :-D

och slub kiedy to było??? jak wszytsko załatwiałąm to byłam przerazona a teraz milo wspominam i chciałabym jeszcze raz to przezyc :sorry2::-D a Hania bedzie niesc obraczki?? moj filip to by pewnie z nimi zwiał gzie pieprz rosnie :-D

wpl całymi dniami ładnie a wieczorami burze :-) takie cos toja lubie :p

miłego weekendu :)
 
no wlasnie tak planuje aby to hanutek przylazla do oltarza z obraczkami pod opieka mojej i mojego chrzesniaczek ( sa w tym samym wieku) wiec raczej nie zwieje hihi
a wiesz mnie przeraza ilosc kasy ktora bedzie wydana na wesele no ale coz
u nas dalej leje wiec uwieziona w domu siedze no bo gdzie tu isc jak caly czas mokro i pada

zaraz do roboty smigam a teraz rozgladam sie za jakims miejscem coby na weekend pojachac z moim i hanutkiem
 
tez mi było zalwydac tyle kasy, ale to wyjątkowy dzin i nie powinno sie zalowac :) no to zycze zeby jednak Hania dotała do ołtarza bo bedziecie bez obrączek :-D

w PL piekna pogoda, słońce tak daje ze człwiek brazowy sie robi ;-d my całymi dnaimi na działce :p a od piatku jak bedzie łądnie to zastajemy na wekend :p:p ciesze sie jak dziecko z lizaka :-D
 
nno to zazdroszcze nadal pogody bo u nas nadal pada wiec nigdzie nie lazimy a o opalaniu to moge zapomniec
mam nadzieje ze lato i do mnie zawita bo juz mam dosc takiej pogody
hanut spi a ja przed tv popijam winko
milego wieczorka
 
reklama
wita równiez spoznione ale naj dla maluszków z okazji dnia dziecka :) niech sie zdrowo chowaja bo to najwazniejsze :)

my po weekendzie na działce opaleni zmeczeni i padnieci ale co najwazniejsze bardzo zadowoloni choc pogoda - mega skwar ;/

uciekam sie domem troche zajac bo chyba ktos tu kieszkał jak nas nie bylo :-D i rzecz jesna nie posprzatał ;/:-D
 
Do góry