reklama

Kwiecień 2011

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2011' rozpoczęty przez joll, 28 Lipiec 2010.

1. joll

joll Fanka BB :)

Hej Kobietty!

Wreszcie pojawiły upragnione dwie kreski, chociaż z wyliczeń jakiś psikuśny termin porodu - 1 KWIETNIA

W każdym razie mam nadzieję, że tym razem się uda (jestem kwietniówką kolejny raz, jednak rok temu maleństwo wybrało skrzydła(*)

Pozdrawiam WSZYSTKIE Brzuszki, Mamuśki, i Te Które Czekają

a ja czekam na wysyp Kwietniówek, na razie tylko wysyp na twarzy:(

Ostatnia edycja: 28 Lipiec 2010
  2. anawoj

anawoj Fanka BB :)

witaj, ja swoje dwie kreski zobaczyłam wczoraj. termin porodu wg usg 19-20 marca, ale lekarz wpisał do karty 6 kwietnia.
    w domu mam już 3 dzieci....i obecny stan to dla mnie lekki szok.
    najbardziej boję siękomplikacji, bo u mnie każda ciąża zagrożona, przez moje durne nerki
    Pozdrawiam Cię gorąco i trzymam kciuki za dzidzię

3. reklama
  4. mama05

mama05 prrrryy szaaaalona :))

joll,anawoj- GRATULUJE WAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja tez sie staram o dziecko-trzecieupragnione jak kazde-ale mamy bardzo pod gorke,myslalam,ze bede Marcowka,ale niestety...teraz liczylam na kwiecien i az mi sie cieplo na sercu zrobilo jak zobaczylam ten watek,ale raczej marne szanse ,zeby i tym razem sie udalo....

anawoj- bedzie dobrze-narazie to pewnie szok,ale zobaczysz-pouklada sie wszystko!!
    zycze Wam spokojnej i pieknej ciąży!!!!

prosze-myslcie cieplo o tych ktre sie staraja:tak:
    pozdrawiam:-)

5. Love

Love Fanka BB :)

Dziewczyny Wszystkiego dobrego Wam życze i samych najprzyjemniejszych chwil przez te piekne 9 miesięcy :tak::tak:
    kwietniówka 2010 :-D
    ależ ten czas leci

6. zielona maupa

zielona maupa Na skrzydłach melancholii

I ja dolaczam sie do zyczen Love.

Zycze Wam latwej ciazy.
    Cud, ktory juz niebawem bedziecie trzymac w ramionach, jest niesamowity...

Kwietniowka 2010

7. AgnieszkaSz-r

AgnieszkaSz-r Mama VI 2007 i IV 2010

Aż mnie ciarki przeszły...to już rok...
    życze wam kochane kwietniówki 2011 donoszonych, zdrowych ciąż i równie zdrowych dzieciaczków.

Kwietniówka 2010 i czerwcówka 2007 :-)

8. wronka

wronka czerwiec05`, kwiecień2010

woooow, ale mi się na wspomnienia wzięło. Szok ,ze to już ROK minał :szok:,. No to i ja się dołączam do zyczeń. Spokojnych 9 m-cy i slicznych zdrowych dzieciaczków.

kwietniówka 2010 i czerwcówka 2005;-)

9. 87zabka

87zabka Fanka BB :)

no prosze i kolejne brzuchatki zycze wam spokojnych i bezproblemowych ciaz styczniowka 2011 i sierpniowka 2006

10. reklama
  11. joll

Spokojnie ANAWOJKO, to są nas dwie
    Kwietniowe trzęsące portkami

jak pisałam, rok temu moja Kwietniowa Nadzieja zawróciła,
    poza tym jestem już podwójnie dojrzała, 36tka strzeli w listopadzie, a ja wciąż stara bezdzietna kociara

12. joll

Jak mawiają najstarsze wiedźmy -WSZYSTKO W SWOIM CZASIE -
    -Doczekasz się Skarba!
    Trzyma kciuki, ta, co czekała, która nadzieję straciła, która rok temu dostała ziarenko nadziei na krótką chwilę, trzyma kciuki wiedźma stara a nadziejna ;)

WIELKIE DZIĘKI WSZYSTKIM TRZYMAJĄCYM KCIUKI, GRZECHOTKI, A TAKŻE TYM CO WOLĄ BEZ TRZYMANKI :p

Ostatnia edycja: 28 Lipiec 2010

Poleć forum