reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Ja mialam straszecznie nieregularne cykle i na podstawie obliczen wyszlo mi [lekarzowi] na 28 marca, ale dwa [az!!] USG [wczesne] zgodnie pokazaly date 7 kwietnia :) Wiec tego sie trzymam :) Juz prawie dokladnie 2 miechy zostaly... ;)

A tak w ogole to pisze, co by zobaczyc swoje nowe suwaki :D

Milej niedzieli zycze!! :)
 
reklama
witajcie
u mnie dziś noc wyjątkowo spokojna, pierwszy raz od dawna udało mi się przespać ciągiem 7h normalnie już nie pamiętam kiedy tak było:tak: ale to pewnie dlatego że wczoraj cały dzień na nogach- chociaż wieczorem w ogóle nie czułam się zmęczona:szok:
miłej niedzielki:-)
 
pandora 7h!!!:szok:, ja dzisiaj 4h i bylam w szoku 7h to chyba jak bylam dzieckiem to spalam tyle :-(
wstaje i tak sobie mysle:
"maz byl na spacerze...." ( chodzilo mi o psa) :-D
 
hej hej :-)

Maks nadal wysypany, nadal bez goraczki etc. podjade na pogotowie, albo zadzwonie po mojego lekarza. kurcze. wolalabym, zeby to byla rozyczka :-( po 20tyg ciazy ryzyko wad dzidzi spada do zera. a jak szkarlatyna to bedzie musial dostac penicyline, jak ja zachoruje - to juz nie wiem co. koszmarrrrrr
 
dzień dobry!

Ja da odmiany noc koszmarna, Maż wczoraj wyjechał wieczorkiem do Szwajcarii i spać nie mogłam, bo się martwiłam drogą, teraz zostało im 90 km.

aenye jak się czujecie? mam nadzieje że to jednak wysypka od balsamu niż jakieś paskuctwo szkarlatynowe.

dranissimo i ode mnie przyjmij życzonka:-)

Córcia zaraz do teatru animacji idzie a ja niedzielnie sama zostaje. Niby dzień jak co dzień, ale jakoś tak samotna niedziela przygnębia. Jeszcze ta pogoda:baffled:
 
witajcie
3 dniowke to ja nadal mam. tzn moje choroby nigdy nie trwaja dluzej niz 3 dni :):)
:p :p :p faaaajnie masz :) zdradz sekret jak to robisz ;)
pandora 7h!!!:szok:, ja dzisiaj 4h i bylam w szoku 7h to chyba jak bylam dzieckiem to spalam tyle :-(
wstaje i tak sobie mysle:
"maz byl na spacerze...." ( chodzilo mi o psa) :-D
Nati Ty od rana sypiesz dowcipami chyba rzeczywiscie sie wyspalas :D
ja jakos cala noc czulam brzuch ze sie napina wiec oczywiscie pobudek tysiac ale w sumie pospalam do 8 i przyszedl mlody i mowi "mama jest dzieeeen :D"..kropek sie chyba przekrecil tzn glowka chyba wciaz na dole tylko pupa z innego boku bo inaczej kopie...
pogoda do kitu pada deszcz
u nas ustalaja termin z pierwszego usg tzn ok 10-12tyg i juz tak zostaje :)
aenye trzymam kciuki zeby to byla jakas zwykla wysypka najlepiej niezarazliwa
milej niedzieli kwietniowki :)
 
cześć laseczki
ja sie dziś strasznie wyspałam:) i mimo kataru i mega kaszlu wstałam tylko raz! i M śniadanko zrobił i już się za kącik malutkiej wziął. bo my jeszcze sypialnie w remoncie mamy, a co:tak:
ale wiecie, już nie mogę już nosa na stojąco wysmarkać bo tak mnie boli ten żylak.. muszę się za psiochę trzymać jedną ręką żeby kichnąć albo sie schylić nie mówiąć już właśnie o smarkaniu.. bardzo się boję o to co będzie za miesiąc?! jeszcze tydzień temu bolało tylko wieczorami a teraz od paru dni to już jak wstaje rano to boli, bardzo..

wczoraj/dziś Starsza nocowała u babci i dziś jedziemy ją odebrać a przy okazji jak co tydzień niedzielny obiad u mamusi :-) gotowanie więc odpada seseseeee ;-) a i jeszcze cos na wynos dostane na pewno:tak:

a młodsza rano stracha mi napedziła! ułożyła sie w poprzek i 2 godziny nawet nie drgnęła! :wściekła/y:głaskałam, prosiłam, czekoladę jadłam, lód piłam., po tyłku klepałam i nic! zaczęłam straszyć IP i ta w 5 min się przekręciła i kopała jak szalona:szok: ech... dobrze że już dobrze :tak:

miłegi i spokojnego dnia kochane!!!!!!! bez żadnych ekscesów!!!!!!!!!
 
reklama
pandora 7h!!!:szok:, ja dzisiaj 4h i bylam w szoku 7h to chyba jak bylam dzieckiem to spalam tyle :-(
wstaje i tak sobie mysle:
"maz byl na spacerze...." ( chodzilo mi o psa) :-D

taa ja też w szoku i obawiam się że to się długooo nie powtórzy:-( a właśnie wczoraj wieczorem sobie myślałam że ja tak zawsze lubiłam spać:tak: a teraz to noc mi się tylko ze skurczami nóg i małą ilością snu kojarzy:-(
 
Do góry