reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Witajcie. A ja ciągle niewyspana, chyba już sie przyzwyczaiłam ;)wierce sie, budze mniej wiecej co godzinę, ułozyc sie nie mogę:/ Mały jutro do przedszkola, więc w dzien poleniu****e :)) a dzis na pełnych obrotach, własnie wrociliśmy ze spaceru:) na dworzu 8* troche wieje ale da sie wytrzymac:))
 
reklama
A u mnie bóle w krzyżach i bardzo częste napinanie się brzucha :( od 5 nie zmrużyłam już oka i już nie wiem, jak sobie pomóc...
 
hej hej :-)

Maks nadal wysypany, nadal bez goraczki etc. podjade na pogotowie, albo zadzwonie po mojego lekarza. kurcze. wolalabym, zeby to byla rozyczka :-( po 20tyg ciazy ryzyko wad dzidzi spada do zera. a jak szkarlatyna to bedzie musial dostac penicyline, jak ja zachoruje - to juz nie wiem co. koszmarrrrrr

aenye dzwoń po lekarza pediatrę jak masz jakiegoś co przyjedzie i się nie stresuj. to zwykłe uczulenie....a nawet jak nie, to do przyjazdu lekarza dobrze żyć tą myślą:) nie stresuj się podwójnie, bo dziecko ma uczulenie a Ty malucha zestresujesz i jeszcze jakichś skurczy dostaniesz!!

mnie złapał w nocy skurcz łydki!! pierwszy raz!!! ale baaardzo mocny:( kurde może zwiększę magnez bo biorę 2xdziennie 500mg dawkę. ale lekarka powiedziała że 3 razy dziennie to jej zdaniem za duzo....hmmm
ale kawa wypłukuje magnez a ja 2 dziennie piję...
no i bądź tu mądry...

A DRANISSIMO PODŁĄCZAM SIĘ POD ŻYCZONKA ROCZNICOWE:):)
wszystkiego naj...duuuuużo miłości, czułości i namiętności! reszta przyjdzie sama;)
 
a ja chce zgodnie z pierwszym USG!!! lub nawet odrobine wczesniej. pozniej nie bo juz sie doczekac nie moge!!!!
 
Cześć Dziewczyny
dawno mnie nie było, ale coś ostatnio mamy jakiegoś pecha...najpierw samochód nam się zepsuł, zaraz potem komputer...(i odcięcie od świata totalne...) ateraz jeszcze dvd odmówiło posłuszeństwa. Aż się boję jakichkolwiek sprzętów używać, bo nie wiem co będzie następne...
poza tym to jakoś leci, przez cukrzyce już 2 kg straciłam w ciągu 3 tygodni,jak chciałam przed ciążą stracić jakieś kg, to szansy nie było, a teraz proszę ;) We wtorek mam wizytę u gina to poproszę ją o USG, mam nadzieję że mały rośnie dobrze :)
Ja też ostatnio nocy całej nie mam szansy przespać, bo pęcherz nie daje ;) no i młodą uczymy spać na tapczniku to co chwilę do nas przychodzi, a jeszcze teraz od dzisiaj będę brać insulinę na noc (ok 22) to muszę o 3.00 dodatkowo mierzyć cukier. I jak się tu wyspać ;) No chyba że to już trening przed kwietniem, bo młody to najbardziej aktywny właśnie w nocy :0
Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i witam nowe kwietnióweczki :)
Miłej niedzieli
 
a ja chce zgodnie z pierwszym USG!!! lub nawet odrobine wczesniej. pozniej nie bo juz sie doczekac nie moge!!!!

Ja powinnam jutro juz znac termin CC:))zobaczymy o ile mi przesunie (bo teoretycznie nie powinno sie u mnie do skurczów doprowadzić, więc z 2tyg wczesniej musi dać)

Poza tym ja powinnam siedziec i na kwietniówkach i na marcowkach hahah Termin z OM mam na 6.04 (taki mi w Olsztynie wyznaczyla) a tu lekarz wyznaczył z USG na 31.03 hehe:)) więc może w połowie marca mnie 'potnie' ;)))
 
hej

mam chwilkę. Młody w końcu zasnął. Dla odmiany to on jest chory i gorączkuje... M pojechał po córkę a ja wreszcie kawusi się mogę napić :p Wczorajsze doły w miarę opanowane.
Co do spania to ja muszę odespać minimum 8 godzin a najlepiej 10 inaczej chodzę jak zombi... Tak a już moja natura. Poza ciąża też.
Co do nocnych wstawań i nie spania to ja 2 razy budzę się na leki i jak Kacper spać nie może to do niego wstaję. Więcej problemów nie mam. Skurcze łapią mnie baaaarrrrrrrdzo rzadko ( odpukać) może przez to że biorę aspargin?

A ja się zdecydowałam i rodzę 2 kwietnia. W sobotę a co. Akurat rodzice albo siostra będą się mogli zająć Kacprem zanim teściowa dojedzie, M będzie miał dla mnie czas w tych najgorszych momentach gdzie przydają się dodatkowe ręce :p No i będzie kwiecień nie marzec :p Więc już postanowione :)

A to taki mały artykuł dla tych które się stresują lekami które biorą i ich działaniem na dziecko. Mi po nim jakoś cały strach odleciał :)

Urodziłam dziecko, choć radzili mi aborcję, bo mam raka - Wiadomości - WP.PL
 
reklama
Dzień dobry
Też w miare dzisiaj wyspana jestem i w lepszym humorze.Wczoraj mała dał mi popalić swoimi kopniakami,miałam dosyć -wszystko w środku mam spuchnięte na bank.

Dziewczyny jakie sa objawy podwyzszonego cisnienia,to się da jakoś odczuć ,niestety mój cisniomierz poległ śmiercią naturalną i nie mam jak sprawdzić.Jakie jest przy wysokim cisnieniu samopoczucie -człowiek jest apatyczny czy wręcz pobudzony ?

Dziękuje z góry za odpowiedz:-)

Teraz troszke z innej beczki , strasznie się przejełam wypadkiem Kubicy -jestem pasjonatką F1 i wogóle sportów motorowych i mam nadzieje że ten wypadek nie przekreśli jego kariery ,szkoda mi chłopaka .
i TYLE .
Biorę się za obiadek .Trzymajcie się kochane
 
Do góry