reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Czesc kobietki,wpadlam sie przywitac,żadko ostatnio tu zagladam ale to wynika z slabego dostepu do internetu a jak juz wpadne to raczej na temat pośladkowy,bo mnie bardzo interesuje. U mnie ogolnie ok,oprocz cisnienia 150/80 i tego ulozenia...dzis mialam ciezka noc chyba mi skoczylo RR bo normalnie brakowalo mi powietrza i czerwona na twarzy bylam,w Srode mam do lekarza ale bardziej mnie martwi fakt ulozenia dzidzi i dzis wieczor sobie poplacze bo juz mi sie zbiera.jestem przerazona wizja rodzenia naturalnie tak duzego dzidzi...

Pozdrawiam
Hej Niusia!
podczytałam na innym forum
"Oj dziewczyny tu nie ma schematów, bardzo różnie z tym bywa.
Moje w 26 było ułożone pupką w dół, dwa tygodnie później główkowo.W 32tc na wizycie lekarz znowu stwierdził, że główka jest u góry, a tydzień później głowka znowu była w dole, ale dzidziuś jeszcze się nie ułożył, bo strasznie się wierci.

Z reguły dzieci przyjmują pozycję do porodu między 32 a 34tc, ale jest wiele przypadków przekręcenie się w ostatniej dobie (a maluszek koleżanki zrobił to chyba 3 godziny przed porodem)"
natomiast jeśli chodzi o ciśnienie, to pocieszające jest to 80, powyżej 90 jest się już czym martwić

trzymam kciuki za fikołka i niższe ciśnienie (jak już wcześniej pisałam....buraczki i sok z buraczków obniża ciśnionko)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewuchy :-D
troche mnie nie bylo, bo to Josh mi sie rozchorowal, komp popsul i dopiero P sie wziol i naprawil;-)

nawet nie probuje was nadganiac (nie dam rady) - moze tylko tak co nieco lukne co skorbalyscie:-)
 
Jak ja Wam zazdroszczę, tego, ż emożecie sobie poodpoczywać. U mnie nie ma szans ;-) Jednak nie żałuję decyzji o tak małej przerwie pomiędzy dzieciakami. Teraz zaczynam głowić się nad antykoncepcją ;-)
 
Jak ja Wam zazdroszczę, tego, ż emożecie sobie poodpoczywać. U mnie nie ma szans ;-) Jednak nie żałuję decyzji o tak małej przerwie pomiędzy dzieciakami. Teraz zaczynam głowić się nad antykoncepcją ;-)
gratulacje i szacun

Daj znać, co Wymyśliłaś
ja już stara baba, a do tej pory jeszcze niczego poza kalendarzykiem nie stosowałam i, prawdę mówiąc chyba przy tym zostanę
 
Nie no u mnie jest tak:
-gumek nie nawidzę, bo z to żadna przyjemność,
-tabsy nie wchodzą w grę, bo zapominam o wszystkich lekach,
-spirala- nie dam sobie tam nic wsadzić- moja kuzynka zaszła mając spiralę i w 34 tyg. spirala przebiła jej wody płodowe :/
-implant powoduje duże huśtawki nastrojów,
-zastrzyk nie wskazany u osób z nadciśnieniem (co tyczy się bezpośrednio mnie),
-w kalendarzyki nie wierzę, bo jak nam się chce to co?

ogólnie w UK antykoncepcja jest w 100% darmowa, wystraczy wybrac tylko coś odpowiedniego dla siebie ;)
 
podpisuję się pod tym, co Napisałaś
poza kalendarzem, no niestety czasem musiałam odmówić sobie przyjemności, a czasem ryzyk fizyk z dreszczykiem (ale to było dawno temu, bo od 12lat to czekałam na te dwie kreski)

po drugim Skarbie, to chyba Qlf się poświęci (ale to jeszcze dalsza przyszłość)
 
Ostatnia edycja:
podpisuję się pod tym, co Napisałaś
poza kalendarzem, no niestety czasem musiałam odmówić sobie przyjemności, a czasem ryzyk fizyk z dreszczykiem (ale to było dawno temu, bo od 12lat to czekałam na te dwie kreski)

no tak, tylko na "ryzyk fizyk" fizycznie i psychiccznie mnie nie stac przez najblizsze 5 lat;)
 
Nie no u mnie jest tak:
-gumek nie nawidzę, bo z to żadna przyjemność,
-tabsy nie wchodzą w grę, bo zapominam o wszystkich lekach,
-spirala- nie dam sobie tam nic wsadzić- moja kuzynka zaszła mając spiralę i w 34 tyg. spirala przebiła jej wody płodowe :/
-implant powoduje duże huśtawki nastrojów,
-zastrzyk nie wskazany u osób z nadciśnieniem (co tyczy się bezpośrednio mnie),
-w kalendarzyki nie wierzę, bo jak nam się chce to co?

ogólnie w UK antykoncepcja jest w 100% darmowa, wystraczy wybrac tylko coś odpowiedniego dla siebie ;)

są jeszcze plastry, nie używałam, ale ponoć działają tak jak tabletki, a nie trzeba o nich pamiętać
 
reklama
Do góry