reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Hej dziewczyny,

oj widzę, że się dzieje....trzymam kciukasy:)
U mnie bez zmian...wszystko w normie. Mam dzis mega leniwy dzień, wkońcu, to moze troszkę ponadrabiam. Idę czytać inne wątki:)
 
reklama
Heloł Babeczki!
Cały dzien prawie bez netu i tyle się dzieje! Szok. Trzymam kciuki jeszcze za Herbatitę.
Anawoj przykro mi, pewnie się juz nastawiłaś....
Ehh, tylko dziś w nocy i jutro kobitki nie szalejcie, nie zwracajcie uwagi na te pełnie, wszak do kwietnia jeszcze 2 tygodnie!!!
Ja czekam do nastepnej pełni,mam nadzieję ze damy radę, a juz musowo te dwa tygodnie nie rodzę!

lenka - ja mam zdaje się podwyższone leukocyty, ale nie wiem o ile, coś mi ginka wspominała, ale chyba nie było to powazne. Sprawdzę jak się dokopię do wyników.

Zajrzę jeszcze póxniej do Was, teraz lecę do empiku zamówienie odebrać.
 
margola, a zjadlas juz cos slodkiego? na mojego zawsze dziala. chociaz dzis chyba udzumilam go cebula.. hehe..

hehe, udzumialam! dobry tekst! hehehe :-D

Ja tez kciukalce trzymam za rodzace kobietki! Oby szybko poszlo! ;-)

Mam pytanie do Mamusiek, czy dawalyscie swoim dziecziaczkom wit K po urodzeniu? Czy jest to konieczne, no i jak dlugo sie ja daje?? No i co z wit D?
 
w odpowiednim watki wieści od Margoli

widzę, że już mamy kolejnego dzidzika :)
od Herbatity nie mam jeszcze wiesci ale nie chcę im teraz zawracać głowy jak są zajęci skurczami

Anawoj napisz co powiedział lekarz...

Nudziło mi sie w domu i nosiło mnie więc pojechałam na wycieczkę po ciucholandach, kupiłam 2 kocyki, pajacyk, kombinezonik miś, pluszaczka-przytulaczka i dwa podkoszulki, później albo jutro wrzucę fotki w wątku zakopowym, bo na razie się piorą
 
Moje dzieciątko strasznie dziś szaleje :szok: prawie cały czas jest aktywne - jak nie czkawka, to wygibasy, potem znów czkawka - czyżby pełnia na niego tez działała? :-D

A ja od pewnego czasu dałam sobie bana na kupowanie ubranek - bo mam ich już sporo - ale dziś się nie powstrzymałam i kupiłam dwa śliczne "smerfy", jak to określił mąż tj. bodaj półśpiochy ;-)
 
petinka dokładnie tak :) przed 7 kwietnia wiosny nie bedzie!
baby a Ty jeszcze bierzesz fenoterol?
mnie dzisiaj znów bola plecy i podbrzusze...a tak bardzo chce jeszcze troche wytrzymac...
 
a Staś dziś mniej aktywny zdecydowanie :/ trochę się martwię, może na wieczór się rozkręci.

Ja już trochę poprasowałam ale zaczął mnie brzuch pobolewać więc przerwę zrobiłam. Zdecydowanie przesadziłam z ilością ciuchów, im więcej prasuje tym mam więcej wyrzutów. głupia:/ mogłabym rozpaczać gdybym miała za mało, a ja w drugą stronę.
Wogóle coś nie mój dzień dzisiaj, nakrzyczałam na Oli za bałagan w pokoju, P na tych targach i już sam fakt mnie wkurza:/

no to sobie ponarzekałam...

p.s P ma mi kupić śledziki, może one humor poprawią :rofl2:
 
Mitaginko już nie biorę, teraz czekamy na rozwój akcji:tak: mam nadzieję, ze nie bedę musiała długo czekać, skoro czop już odszedł i szyjka się rozwiera...
 
reklama
hehe, udzumialam! dobry tekst! hehehe :-D

Ja tez kciukalce trzymam za rodzace kobietki! Oby szybko poszlo! ;-)

Mam pytanie do Mamusiek, czy dawalyscie swoim dziecziaczkom wit K po urodzeniu? Czy jest to konieczne, no i jak dlugo sie ja daje?? No i co z wit D?

ta, vita K to chyba przez miesiąc dawałam (od 7mej doby 30 tabletek albo 3 mce juz nie pamietam-w szpitalu powiedzą)
a vita D to od 3go tygodnia do roku się podaje
i jeszcze cebion multi od 4go tygodnia
 
Do góry