reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
Kochane....
dziś wizyta...o 12.30....błagam o kciuki....
jestem przerażona....z nerwów przeszły mi wszystkie objawy jakie jeszcze miałam...ta wizyta jest najważniejsza...jesli dzidzia żyje...to wszystko będzie dobrze....ale to serduszko biło tak anemicznie...nie spałam całą noc....
Buziaki.
 
karolcia,ja też się swoją wizytą będę stresować w piątek idę,
trzymam kciuki będzie jak najbardziej w porządku.

Witam,u mnie chmurno,zimno,Hubert w szkole,mój jeszcze śpi,więc na spokojnie mogę sobie tu posiedzieć.


 
karolcia kciuki zaciśnięte:tak:. Będzie dobrze, nie stresuj się tak. U mnie sądny dzień w środę przy okazji testu papa.
pandorka ja niestety nie dam rady:-(
Miłego dnia, w Zielonej Górze też słonecznie:-)
 
Aligator, ja się nie zdecydowałam jednak na ten test, robię samo USG genetyczne za tydzień... Modlę się, żeby wszystko było w porządku i wierzę, że tak będzie. Za Ciebie też kciuki zaciśnięte. :*
 
Dzień dobry : )
Faktycznie dzień dziś nadzwyczaj piękny :) Aż się chce wyjść z domu :) Ja niedawno co wstałam, przyznaję się bez bicia, że ostatnio nad ranem śpi mi się najlepiej :-D

mała mysz - spóźnione ale szczere - wszystkiego najlepszego : -)

karolcia - trzymam kciuki z całych swoich sił jakie mam !! Ściskam mocno. Myśl pozytywnie, staraj się przynajmniej, to ważne. Daj znać jak tylko wrócisz.

kurde ostatnio narzekałam, że poszłabym, na jakieś wesele, ale nikt się nie chce hajtać, i co ? Okazuje się, że przez weekend wykluły się 3 wesela, dziś kumpela pisała mi o następnym, czyli razem 4 wesela na przyszły rok :) Do tego komunia mojej chrześnicy, chrzciny będą, no bon apetit :-D

Miłego dnia laseczki : )
 
reklama
Krakowianko ja pewnie też bym się nie zdecydowała gdyby nie były refundowane nfz. Wizyte mam dopiero 6 października, a na tescie robią usg szczegółowo to tylko dlatego. Jak w środę z usg wyjdzie wszystko ok to na wyniki krwi będę czekać już bez stresów. Zresztą w szpitalu robi test papa mój gin i ja to traktuję jak właśnie takie prenatalne usg.
Kciuki będę trzymać za Was tylko się jeszcze przypomnij:tak:
 
Do góry