reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
akkm ja też mam cc 11 kwietnia a zwolnienie do 15- dowiadywalam sie i tak sie robi,a zwolnienie po prostu jest wazne do dnia narodzin dziecka.zus to sobie sam odliczy-oni się nigdy nie mylą na swoją niekorzyść;)
 
maz ma urlop teraz i napisal na kartce co musi zrobic, na 1-szym msc "zawiesc zone do szpitala" i jeszcze 10 innych pkt. inne juz wykonane a pierwszy jakos nie :-(
 
Kurczę, Anisad, a nie dałoby się jutro? :p ;)

Dobra, idę się ubrać. Cukiernię mam blisko domu na szczęście. Szarlotka mnie MITAGINKO przez Ciebie wzywa. :p A sama sobie nie mam siły upiec. ;)
 
a Wy juz macie suwaczki na strate wagi :-), ja czekam do porodu bo w sumie nie wiem ile od razu zejdzie. Mam nadzieje ze 10 to mi do mojej wymarzonej wagi tylko 5 kg zostanie a to msc dwa i bedzie ok
 
cytat:
"Uwaga Od 1 stycznia 2009 r. kobiety ubezpieczone, których niezdolność do pracy wypadła w trakcie okresu ciąży nabrały prawa do zasiłku chorobowego przez okres do 270 dni."
Czyli te 270 dni maksymalnie możesz być na ciążowym l4. Ciąża trwa 266 dni (40 tyg)- liczone od daty ostatniej miesiączki (a wtedy jeszcze nikt nie wie, że jest w ciąży i nie bierze l4, więc zostaje ten zapas na ewentulane l4 po przeterminowaniu ;)
 
Ja nawet nie wiem ile mam stracić, bo od miesiąca na wagę nie weszłam bo się boję :p
Pospałam trochę, lecę na zajecia, wrócę to będę :D i zjem wtedy arbuuuza :D ja już sama trochę jak ten arbuz :/
 
reklama
anisad oby 8 albo 9 byle nie 10 bo nie chcę mieć dziecka urodzonego w rocznicę Smoleńska.

nawet mój gin powiedział że nie dotrwam do niedzieli, i ze szybciej przyjadę ale na razie mi nic dosłownie nic nie jest. poza niekończącym się śluzem , który wygląda sory za określenie jak "smarki" tylko ze jest koloru lekko różowego.
 
Do góry