reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
A swoją drogą Akkm , to nie sądziłam, że można byc aż tak przeterminowanym ! Nie powinni Cię już położyć ?

A suwaczek wagowy zrobiłam, bo ktoś tam sobie zrobił i pomyslałam:" .... a co... . mam być gorsza ????:-)"
 
a powiem Wam, ze mnie ta data nie rusza...to co sie wydarzyło rok temu było straszne, ale nie mam oporów, tzn nie chce jeszcze urodzic- tak z tydzien mogłabym wytrzymac, ale sama data jak data...
 
ja miałam 12,5 na + a w poniedziałek na wizycie już tylko 11 kg wiec mam nadzieje że zejdzie to zemnie szybciutko bo nie mogę się doczekać jak założę kochane rureczki
 
Mitaginka- nawet nie mysl ze rodzisz 10-tego musisz po mnie!!!!! :-)
A moze 10-ty to dobra data, przynajmniej wszyscy beda pamietac :)
 
mitaginka, mi też ta data obojętna. Fakt, stała się tragedia, ale media i politycy tak skutecznie mi to wszystko obrzydzili zabijając we mnie odruchy współczucia. Może być i 10 kwiecień. Byle nie przed 8/04 :-)
 
anisad też mnie to trochę przeraża bo chodzę już w tej ciąży i chodzę a tu ciągle nic! u mnie termin liczą z usg bo miesiączki nieregularne i z usg jestem dopiero 4 dni przeterminowana jak się nic nie wydarzy to w niedziele najpóźniej będę już po:-)
 
Mnie 180 dni do zasilku chorobowego minelo 19.03 a dzis mi przyslali dopiero i cholerka wczoraj mieli wyplacic i nie wyplaca. Musialam jechac po wypisywac pieerdziolki zeby mi i jeszcze gin musi mi wypisac zaswiadczenie wiec dzis musze jechac. A pani w biurze powiedziala ze jak termin mam na 15 kwietnia to mi przyznaja chorobowe do konca miesiaca a od maja dopiero macierzynski wiec oplaci sie bo dluzej :tak:

ja z USG mam na 7 kwietnia :-)

Kurcze dlugo czekaja z tym szpitalem mnie juz 4 dni po trminie bedzie kladl do szpitala.... pff nie bedzie kladl bo ja jutro najpozniej w piatek urodze :-)
 
reklama
a ja z usg to 1-szego mialam termin, tzn USG z 12-stego tc. Nastepne wychodzily ok z terminu miesaczki czyli 10-ty. Wiec niestety pewnie to tak wyjdzie
 
Do góry