reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

karina gratulacje. śliczne imię wybraliście;-)
cocosova będziesz pod stałą obserwacją, nie bój się oxy....trzymamy kciuki

a Wy juz macie suwaczki na strate wagi :-), ja czekam do porodu bo w sumie nie wiem ile od razu zejdzie. Mam nadzieje ze 10 to mi do mojej wymarzonej wagi tylko 5 kg zostanie a to msc dwa i bedzie ok
ja specjalnie od obecnej wagi mam suwaczek, żeby podnieść efekt wizualny, że więcej zrzuciłąm:-D
A swoją drogą Akkm , to nie sądziłam, że można byc aż tak przeterminowanym ! Nie powinni Cię już położyć ?

A suwaczek wagowy zrobiłam, bo ktoś tam sobie zrobił i pomyslałam:" .... a co... . mam być gorsza ????:-)"
ktoś tam??!! :szok:
 
reklama
witam. jestem w trakcie nadrabiania więc może zanim doczytam to anisad mi powróży? AZ 07.07.
Mąz pojechał na spotkanie z adwokatem w sprawie tego naszego 9już nie) samochodu, chcemy założyć klesiowi dodatkowo sprawę cywilną ale nie wiemy czy jest wogóle sens.
Byłam u bratowej i widziałam Natalkę, jeszcze pod lampami a cesarkę miała w zeszły piątek i nie zanosi się aby ją dziś czy jutro wypuścili.
 
aknovi to mozemy sobie lapki podac ja pojechalam do miasta i do biura i co... facet tak stanal aautem ze nie moglam wycofac a ta na takiej gorce bylo auto zaczelo mi spadac do tylu... a ja gaz i nic nie moglam podjechac a opcja zjazd na dol nie wchodzila w gre bo bym w budynek przy frandzolila.... c


chyba mam skurcz...napewno alllaaa
 
Hej dziewczynki. wróciłyśmy z Liwką do domu, oczywiscie nadrobic nie mam na razie kiedy ale wpadlam sie przywitac. Czujemy sie dobrze, troche mala nagrzewali bo fioletowa jak sliwka byla, za szybko sie urodzila i badali jej cukier co 4h ale wszystkie wyniki dobre i jestesmy w domku.

Dziekuje wszystkim za gratulacje..buziaki
 
Karina gratulacje:)

aknovi naszczęscie nic Ci się nie stało-wiem że łatwo tak mówić,ale teraz się uspokój i odpocznij a najwyżej pojedziesz na IP jak Cię bedzie nadal brzuch bolał-trzymaj się:*
 
jola witaj:) buziak dla Liwii, jak będziesz miała chwilkę to czekamy na jakiś dłuższy pościk:) z odpowiedzią na pytanie co Cię natchnęło do zmiany imienia ?:-)

aknovi jak się czujesz? uspokoiłaś się?
jankesowa ale macie przygody dziewczyny!! uważać na siebie!!
 
Karina Gratulacje!!!

jola witaj z powrotem:-)

aknovi kurcze nie zazdroszczę przeżyć :crazy:
Mi dziś właśnie napisali z urzędu smsa że moje prawko jest już do odbioru:blink:ale nie wiem czy sobie na razie nie podaruje jazdy autem...

jankesowa Adamek walczy? no to już wiem co robię (w zasadzie to mąż) w rocznicę...
 
cocosowa gdzies czytalam ze od 33tc juz jest III stopien dojrzalosci lozyska, gorzej z wodami. ale bedzie dobrze szpital pod opieka


Mnie gin powiedzial ze wod jeszcze mam dosyc i moge sie kulac. Dziwi mnie fakt ze waga 3800 malego a brzuch mam jak nie wiem co wielki.... kazdy gada ze po prostu ogromny... niby by wyszlo ze przez 3tyg przybral pomad 600g czyli niby ok... ale blad tez przy pomiarze moze byc.... bo przeciez ile tu juz bylo kobitek co dziecie mialo byc w normie a urodzil sie maly slonik:rofl2:

akkm, joll wy spicie a ja nie poloze sie w dzien i tak leze a spac nie moge... klade sie spac kolo 23 i co 2 w nocy a ja wyspana jestem i tak leze no i wsciekam sie ze spac nie moge... zas zasne i o 4 juz wyspana jestem... maz o 6 do pracy wstaje to ja juz od 5.30 czekam na budzik az bedzie budzil.
jankesowa - ja mam podobnie ze spaniem - zasypiam koło północy a około 3-4 budzę się wyspana. Poleżę, pomyslę, poczytam,albo tv zapodam i tak godzinka, dwie zlecą i znowu kimka do 8. a potem to już rozruch na całego. Zdarza mi się przysnąć w ciągu dnia, ale na godzinkę i nie codziennie.

Jola.24 - uściski i ucałowania. Witaj z powrotem!

Karina - GRATULACJE!

Cocosova - nie martw się. Będziesz za chwilę pod opieką lekarską i nic złego sie nie wydarzy. A już za moment będziesz tulić Juleczka! I nie martw się testem oxy. Masz minimum 50% szans że wywoła to u ciebie poród, więc głowa do góry! Pozbądż się złych mysli!
 
reklama
Do góry