reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

mitaginko my znowu podobny problem

A wiec wczoraj o godz 22 maly mial normalnie szal plakal przez 2h chcial pic , pil ale sie wyrywal i wrzeszczal obstawiam kolke - z tym ze nic innego nie zjadlam :baffled: ogolnie to prawie nic nie jem... w brzuszku slysze jak mu sie przelewa i flaczki pracuja to dobrze czy zle?? Ma troche katarek ale przed snem robie mu woda morska i frida takze nosek na noc czysty i cichutko spi zeaden babol mu nie przeszkadza, kupi dzis espumisan i bede mu dawac, witamin jeszcze nie podalam kurcze prawie plakalam wczoraj razem z nim :blink: i boje sie ze znowu bedzie go brzuszek bolal...

Przepraszam nie pamietam ktora z was pisala o witaminach dlatego hop hop bolal brzuszek malenstwo jak nie podalas???

Wczoraj bylam zalatwic akt ur i wypis ze szpitala odebrac maly zostal z siostra na 3h i mlekiem moim tylko pil i spl a tak sie balalm ze bedzie plakal.

Czy to normalne ze pije mniej ??? tzn albo mniej pije alebo ja mam wiecej pokarmu i wiecej w tym cycu zostaje. jak scigam laktatorem to strumienie leca, a maly jak pije to nawet sie zakrztusi . A wiec pomocy rozwiejcie moje watpliwosci kochane forumki.
 
reklama
koot mam to samo z małą już od jakiegoś czasu i nie wiem, co zrobić, więc nie pomogę...a do tego doszlo to, że często pijąc z piersi Martynka zaczyna się pręzyć i szamotać :( nie wiem o co chodzi...a nic nowego nie jem :/

u mnie to samo, prężenie i płacz przy piersi - najczęściej podczas karmienia po kąpieli, ale zdaża się też rankami.
Łagodzą troszke krople sap simpleks, ale czasem to horror - Szymon męczy się okrutnie, ciągle idą big gazy, mały beka i bączki puszcza. Wczoraj byliśmy na kontrolnym usg bioderek i przedstawiłam problem chyba kolkowy - lekarz zalecił zbadanie moczu i znów zaczynają sie hocki klocki z pobraniem siuśków - specjalne woreczki zakupiłam, trzy w nocy założone- pielusia pełna a w woreczkach echhhhho:wściekła/y: a miałam nadzieje że jutro udam sie z wynikami do pediatry....
 
wspolczuje Wam tych wszystkich przejsc
Moje dziecie jest w takim razie aniolkiem ( pfu pfu byle nie zapeszyc) obudzila sie o 9 dostala cyca, walczylysmy kto wygra ( lozeczko czy rece) moja wygrana i znowu spi. Mamy taki duzy skorzany fotel do kompa na kolka z opcja bujania rewelacyjnie sie sprawdza przy karmieniu i przyh okazji bujam od kiedy go uzywam to naprawde mala szybciej sie poddaje i ja wygtywam walke o spanie w lozeczku.
Co do gozkow jednego dnia tez takie mialam ( wtedy kiedy bylismy na 4h spaczerze i malutka tego dnia malo jadla), wiczorem mialam bolace gozki prawie pod pacha a ze moj maz jest po radiologii na AM to mnie troche wystraszyl ale pomasowalam w strone sutkow, odciagnelam sobie troche recznie i przeszlo teraz raz na jakis czas sie pojawiaja jak wlasnie mam pelne piersi wiec to chyba nic zlego.
Jankesowa- moja malutka tez sie czesto krztusi przy cycolu :-(, zazwyczaj jak przez sen jeszcze ciagnie, wiec to chyba normalne

za to ulewamy coraz wiecej i sie zastanawiam czy to moze z przejedzenia????
 
witam wszystkich:-)
cucumber może spróbuj podać mm na kolki i zaparcie ja daje mojej młodej bebilon comfort i widzę różnicę, wczesneij tez podawałam HA. polecam kropelki bobotic i herbatkę plantex u nas pomogło.
czy waszę dzieciaczki też robią zeza? zastanawiam się czy jej to minie czy tak zostanie.
ja ciągle piorę młodej ciuszki i pieluchy w loveli i wszystko prasuje.
 
akkm- dzieci robia zeza nie umieja panowac nad oczkami jeszcze wiec im bezwiednie lataja. Przechodzi to wiec sie nie martw.
 
Melduję się. Wyczerpana.
Nie wiem juz co jest grane z tym moim synkiem, taki kochaniutki był i się zepsuł:( Od 7 na cycu, jak tylko odłoże to ryk, juz się zastanawiam czy przyczyna nie jest nie najadanie się...doła mam straszliwego, nie potrafie odczytac o co chodzi. On poje 20 minut zostawia cyca, chwilke jest okej, lezy, patrzy, potem znowu ryk, to dostawiam poje 10 minut i znowu to samo, potem tak jeszcze z dwa razy i na koniec to juz wisi na tym cucku i tylko go ciuma, odłoze prawie spiacego lub wygląda na śpiacego ryk....nie wiem. Ktoś ma jakis pomysł.Przystawić go do drugiego? Spróbować podać sztuczne i zobaczyć ile ubędzie? Wariuję...nie wiem o co chodzi

U mnie wczoraj dokładnie tak samo było, tylko zaczęło się o 4.30. Cyc i cyc, 10 min spokoju i ryk, taki na maksa. butle też dostała, więc raczej nie głód. Nie mam pojęcia, popłakałam się już pod wieczór, bo widziałam, że mała dostała dokarmienie, jest totalnie zmęczona i ryczy. Kolka to nie była, bo nie wisiałaby na cycu. Jak ktoś ma jakieś porady to chętnie też skorzystam.
 
witam wszystkich:-)
cucumber może spróbuj podać mm na kolki i zaparcie ja daje mojej młodej bebilon comfort i widzę różnicę, wczesneij tez podawałam HA. polecam kropelki bobotic i herbatkę plantex u nas pomogło.
czy waszę dzieciaczki też robią zeza? zastanawiam się czy jej to minie czy tak zostanie.
ja ciągle piorę młodej ciuszki i pieluchy w loveli i wszystko prasuje.

Moja też troszkę zezuje. Ja w panikę, a położna powiedziała, że to normalne, mięśnie gałki ocznej jeszcze są słabe, do 3 miesięcy unormuje się samo.


Dziewczyny, która czytała " język niemowląt" Tracy Hogg? Jak to jest z tym łatwym planem? Jak moja nie chce żadnego planu.:no: ktoś to stosował?
 
Ostatnia edycja:
Moja też troszkę zezuje. Ja w panikę, a położna powiedziała, że to normalne, mięśnie gałki ocznej jeszcze są słabe, do 3 miesięcy unormuje się samo.


Dziewczyny, która czytała " język niemowląt" Tracy Hogg? Jak to jest z tym łatwym planem? Jak moja nie chce żadnego planu.:no: ktoś to stosował?

ja czytałam i też nic z tego nie wychodzi
moim zdaniem to dobre w teorii, ale w praktyce nie ma racji bytu
szkoda, że ta cała Tracy nie jest Polką, chętnie bym ją do siebie zaprosiła i niech działa

madziarkas a po co masz pobrać siuśki?
 
reklama
Do góry