reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Witajcie :)
ja znów obudziłam się z mdłościami i bólem głowy. Wreszcie skończyłam jeść śniadanie...a zaraz pewnie spróbuję Waszych sposobów, czyli okładów i nacierania Amolem. Ten popołudniowy spacerek wczoraj mi pomógł, ale dzisiaj od rana pada, więc raczej nie powtórzę.

Powodzenia na dzisiejszych wizytach! :)

cucumber, sunshine baby czytałam, że około 4 mc-a piersi bolą zdecydowanie mniej i że w ogóle większości dolegliwości z początku ciąży już nie ma. Może wchodzicie w ten lepszy okres? :)




 
reklama
dzień dobry z rana
mój kochany mnie dziś załamał. zostawił mi Jasia w sypialni i poszedł do pracy. spałam tak twardo, że obudził mnie dopiero kubek po kawie na twarzy. cały pokój zachlapany mlekiem. pościel, regał, laptop Adasia, ubrania i takie tam...ciekawe ile zniszczeń może zrobić 300ml mleka.
Nasi mężczyźni najwyraźniej myślą podobnym tokiem. Mi Sebek też wsadził Hankę do łózka z rana. Nic nie zmalowała co prawda, ale zamiast spać zaczęła wkładać mi palce w oczy, nos, usta i uszy. Eksperymentów jej się zachciało. Wiec pospałam sobie, że hej. Sebek w tym czasie w kiblu siedział cicho i gazetkę czytał, a jak usłyszał, że się obudziłam w pełni zadowolenia, zebrał się szybciutko i dyla do pracy. Uduszę go jak wróci.
Tez mam dziś wizytę i się stresuję.
 
hej

Jak po wczorajszych wizytach?

Ja jestem w trakcie gotowania zupy buraczkowej. Moja kochana teściowa dała mi kilka pięknych buraczków, ona zawsze o mnie pomyśli...
Poza tym z rana przejrzałam garderobę i się załamałam, bo żadne spodnie nie pasują, wszystkie za duże.Mam co prawda brzuszek wystający, ale uda schudły mi okrutnie i wyglądam dziwnie w takich wiszących porach, choć w pasie i biodrach ok. Chyba kupię jakieś leginsy, co najmiej dwie pary. Kupujecie normalne, czy ciążowe???

Całuję WAS jak zwykle, muaaa...............
 
Ahu Han zależy jaka gumkę maja leginsy, ja mam jedne, w które się nie mieszczę, bo mają taka mocna gumę,ze mnie cisną, a drugi mam zupełnie okej, a są zwykłe, tylko gumkę maja luźną, a z dupci mi nie zjeżdżają:)
 
ja kupiłam sobie kilka dni temu z Calzedoni nie ciążowe, ale są świetne: bezszwowe i fajnie się naciągają. Na razie takie jak najbardziej mogą być :) potem pewnie zainwestuję w ciążowe; za to rajstopy już mnie zaczynają uciskać. Wczoraj aż przeciełam je lekko żeby były luźniejsze ;)






 
reklama
ja tylko na chwilke
niusiaagusia prosiła żeby Was wszystkie pozdrowić. nie ma dostępu do kompa. jak będzie mogła, to sama się odezwie i opowie co u niej. wesoło nie ma z rodzinką. z dzieckiem ok.
 
Do góry