reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

pandora czy ja dobrze widzę? ;-) trzymam kciuki!

ja też życzę Wam Kochane wesołych świąt, choć już po świętach prawie...
u nas chorobowo- Martynka ma zapalenie oskrzeli :angry: trochę moja wina, bo miała kaszel, byliśmy tydzień temu u lekarza, przepisał Bactrim, ale ja naczytałam się o tym leku i nie dałam. Wydawało się, że już lepiej, po czym kilka dni temu nawrót kaszlu i antybiotyk. Bida tak kaszle w nocy, że o spaniu nie ma mowy. Koczujemy na materacach przy jej łóżeczku probując spać, ale co kilknaście sekudn kaszel, więc same wiecie...
 
reklama
Hej dziewczeta.

Ja już z życzeniami się nie wychylam bo już praktycznie po.... zaniedbałam BB ostatnio, jakieś takie straszne urwanie głowy mnie dopadło. Wirusówki się u nas kręcą, ja nawet w szpitalu wyladowałam kilka tygodni temu....wciąż coś, postaram sie pojawiać częściej.

Mam nadzieje że każda z was miała udane święta i czeka z niecierpliwością na Nowy Rok, ja od razu wam samych sukcesów w tym 2013-tym życzę no i pięknych wieczorów sylwestrowych.
Buziaki
 
pandora gratulacje!!!;-)

mitaginko no to współczuję, a nie było by Wam wygodniej gdybyście małą do siebie do łóżka wzięli? Życzę szybkiej poprawy i spokojniejszych nocy!
 
petinko- cicho nie dziękuję:-D u nas też kuchnia króluje- dostał od dziadków na mikołaja i teraz bierze prawdziwe garnki, łyżki i chochle i potrafi przy dobrych wiatrach z godzinę przekładać klocki z jednego do drugiego garnka:-D
zamiast zabawek chyba powinniśmy zacząć mu kupować przybory kuchenne:-D
 
Petinka jak miło usłyszec co u Was :)

Pandora trzymam kciukasy i cichutko gratuluję

Mitaginko zdrówka dla Tysiuli

u nas największym hitem jest zjeżdżalnia, jak nie Adi to zjeżdżają wszystkie auta :D a czasem jeszcze pluszaki :)
no i już od dawna mega bloksy, potrafi siedzieć i budować godzinami :)
zastanaiwałam sie nad kuchnią ale wygrały inne rzeczy póki co :)
 
Wszystkiego najlepszego w nowym roku. Dużo zdrowia, szczęścia i radości dla was i waszych pociech kwietnióweczki:) idę was trochę poczytać bo nie wiem co u was słychać:)
pozdrawiam
 
Poczytałam kilka stron i mogę się króciutko wypowiedzieć.

pandora gratulacje:) wypowiedzenie się anulowało no i Antoś będzie miał rodzeństwo:) super:)
baby boskie dzieciątka, gratuluje zdrowej córci. Adi cała Ty!~~!!! Nika też śliczniutka, ma na imię Nikola czy Nika? ja na moją Nikola wołam bo jakoś wypowiedzenie słowa Weronika zbyt dużo czasu zajmuje:-D
mitaginka zdrówka dużo życzę. buziaki dla Tysi
nati moja też powinna być odpieluchowywana już. jak zrobi siusiu czy kupkę to trzeba zmieniać pampera szybko, przychodzi i mówi że zrobiła albo że robi. pod choinkę dostała nakładkę na kibelek z teletubisiami i lalę z nocnikiem,to cały czas lali mówi że ma tam sikać:-D generalnie wie doskonale o co chodzi ale ja nienawidzę tego etapu!! i ,.....zakładam pampera:(

Niśka już od paru dobrych miesięcy ślicznie mówi i śpiewa piosenki więc generalnie ja nie mam małego dziecka, z chłopcami lego buduje i autkami się bawi.niesamowicie się przy nich rozwija. nie chorujemy. ja pracuję. no i chyba tyle u nas. generalnie rodzeństwo ma się super i polecam małą różnicę wieku:)
idę na wątek zakupowy poczytać:-D jak to ja:)

pozdrawiam cieplutko wszystkie kwietnióweczki
 
morgaine- witaj! właśnie sobie o Tobie myślałam kilka dni temu:tak:
fajnie że już Nika taka wygadana- Antek to nic nie chce gadać tylko mama, tata, baba i dziadzia i odgłosy zwierząt:-D co do nocnika, u nas też kiepsko- poczekam z odpieluchowaniem do wiosny:-D
 
reklama
Do góry