reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Dzień dobry!

Przyszłam się tylko przywitać, mam nadzieje że później będę miała trochę więcej czasu dla Was:-)Tyle piszecie że zdążę wejść nadrobić i już muszę biec dalej:-)

Mimo paskudnej pogody miłego dnia kwietnióweczki!

Ja mam ciagle ten sam problem nie mogę nadrobić zaległości.

Pogoda to chyba w całej Polsce taka okropna :(. U nas już jakby ciemno się robiło :(.

U mnie też pogoda "pod psem" ;) mgła jeszcze nie opadła i jest strasznie ponuro i na dodatek zimno brrr :(

U mnie tez się tak ciemno zrobiło.... Lecę gotować obiad. Dzisiaj kapuśniak.

a u mnie krupnik a na drugie moze troche dla niektorych dziwne ale dobre- mortadella w plasterkach moczona w jajku i bulce tartej i na patelnie i buraczki tarte

U mnie dzisiaj fasolka po bretońskiu :) tak mnie ostatnio nakreciyście fasolką, że sie wzięłam za gotowanie hihi

co do mortadeli to moja mama kiedyś taką robiła strasznie dawno tego nie jadłam, może zrobię dzisiaj na kolację :)

Mała mysz, Krakowianka 85- ja tez finansowo kiepsko czasem dobrze usłyszeć że człowiek nie jest sam też nie mogę w nocy spać z powodu kasy.
Byłam u lekarza jest na sto procent dziewczynka lekarz powiedział że da sobie głowę uciąć , zrobił zdjęcie i dał mężowi powiedział że jak będzie chłopiec to może przyjść z reklamacją :-), jestem zawiedziona chciałam chłopczyka, wiem to głupie powinnam się cieszyć że dziecko zdrowe, sama nie wiem czy zdołowałam się tym że dziewczynka czy dociera do mnie że będę miała dzidzie, mój mąż się spytał czy nie będę kochać naszego dziecka bo to dziewczynka, przejoł się i cały czas mi w noc brzuch masował, uważał że małej jest przykro, wiadomo że ją kocham , ale chciałam chłopca ..............chyba będę złą mamą:-(

Na pewno bedziesz dobrą mamą, każdy sie trochę nastawia na jakąś płeć ja bardzo chciałam dziewczynkę a bedę miała chłopca, na początku trochę mnie to zasmuciło ale teraz cieszę się tak jakbym chciała od poczatku chłopca :) w końcu najwzniejsze, żeby maluszek był zdrowy, teraz tylko moja teściowa ma lekkiego doła, liczyła, ze bbędzie dziewczynka, bo ma dwóch wnuków i ani jednej wnuczki :) trudno sie mówi, dziewczynka będzie jako druga hihihi
 
reklama
a u mnie nawet ładna pogoda była (nawet pozwoliłam sobie na spacerek :), była, bo teraz też się zachmurzyło...

co do gardła to dzisiaj boli jakby mniej, wczoraj wynalazłam w apteczce Tantum Verde w sprayu, poczytałam, że można w ciązy, kilka razy psiknęłam i chyba trochę pomogło, a teraz czytam, że właśnie o Tantum piszecie ;)
 
To ja mam szczęście, bo to moje pierwsze dziecko i kompletnie nie nastawiam się na żadną płeć. Kiedyś myślałam, że zawsze będę chciała mieć córeczkę, a że mimo, iż od dawna chcieliśmy mieć dziecko, a decyzja ta z różnych względów była odwlekana, to po prostu chciałam mieć dziecko. Bez względu na to czy córeczkę czy synka :-) Nie celowaliśmy w żadną konkretną płeć, nie nakręcałam się i może dzięki temu udało się przy pierwszym podejściu ;-) Dzięki temu co by nie było, nie będę rozczarowana ;-) Mój mąż za to bardzo chce synka, ale mówi, że córeczkę będzie kochał tak samo :-)
 
A co do kłopotów finansowych, to wiecie, zawsze musi coś być. Gdyby nie te, to sama nie miałabym żadnych innych problemów i żyłabym sobie beztrosko ;-) Szkoda, że tak nie jest, ale mimo wszystko uważam, że i tak mam dużo szczęścia w życiu :-) A finansowo, to zawsze raz pod górkę, a raz z górki. My nawet wiedząc o tym, podjeliśmy w końcu decyzję o dziecku, bo taka niestabilność finansowa może być jeszcze przez 10 lat, tfu, tfu. A wtedy mogłoby być za późno na pierwsze dziecko. Mam nadzieję, że jakoś sobie poradzimy ;-)
 
Adi gratuluję dziewczynki. Ja na początku chciałam dziewczynkę ale jak sobie pomyślałam to może lepiej chłopiec pierwszy a druga dziewczynka. W sumie chyba jak pierwsze dziecko się rodzi to większego znaczenia nie ma tylko aby zdrowe było. Drugie to chyba chce się aby było innej płci niż pierwsze ale najważniejsze aby żyło i abyśmy my jakoś poród zniosły.
 
wpadam się przywitać i podczytać :)

Gratuluję udanych wizyt i poznania kto mieszka w brzuszkach
Mała mysz, Krakowianka 85- ja tez finansowo kiepsko czasem dobrze usłyszeć że człowiek nie jest sam też nie mogę w nocy spać z powodu kasy.
Byłam u lekarza jest na sto procent dziewczynka lekarz powiedział że da sobie głowę uciąć , zrobił zdjęcie i dał mężowi powiedział że jak będzie chłopiec to może przyjść z reklamacją :-), jestem zawiedziona chciałam chłopczyka, wiem to głupie powinnam się cieszyć że dziecko zdrowe, sama nie wiem czy zdołowałam się tym że dziewczynka czy dociera do mnie że będę miała dzidzie, mój mąż się spytał czy nie będę kochać naszego dziecka bo to dziewczynka, przejoł się i cały czas mi w noc brzuch masował, uważał że małej jest przykro, wiadomo że ją kocham , ale chciałam chłopca ..............chyba będę złą mamą:-(

Kochana nie myśl tak, bedziesz wspaniałą mamusią ! Ja w pierwszej ciąży również nastawiałam sie na chłopca , a urodziła się sliczna córunia ktorą kocham nad zycie i jak to mowie dwie nerki bym za nia oddała . Corki są super ! są takie kochane tearaz jest miedzy nami taka więz i zaczynamy sie takimi psiapsiołami robić takze kochana bedzie dobrze !
Pozdrawiam
 
Zaczęłam robić listę co potrzebuję ta lista jest ogromna a to naprawdę podstawowe rzeczy, normalnie załamka . tyle rzeczy jest potrzebne dla dzidzi
 
moja kotka ( mniejsza ok 1kg wagi bo kota zwalam- ciezki) polozyla sie na brzuchu i dostala kopa az usiadla i sie zaczela rozgladac co sie stalo :)
 
reklama
nati - ale super!
Moje koty się na nas nie kładą. Czasem się oprze o nogę, lub przełoży przez nogę, zawiśnie. No i w zabawie potrafią wylądowac na człowieku. Dobrze, że się nie kładzie bo 4,5kilówki bym nie utrzymała.

Zupka zjedzona.Właśnie wyłaczyłam ciasto i nie moge się doczekać aż trochę ostygnie. Jedno z gruszkami a drugie z truskawkami. Zapraszam:)
 
Do góry