reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

to z truskawkami poproszę :) to ja zrobię kawusię :)
Tak się patrzę na suwaczek i jak się zbliża do pełnego tygodnia to się nie mogę doczekać aż przeskoczy jedna cyferka
 
reklama
Hej dziewczyny,
mam problem z netem już od dłuższego czasu. Nie wiem kiedy uda się to naprawić. Nie lubię nie być na bieżąco a tu widze tylko rzeczy mnie omija, mnostwo postów na głównym, nowe tematy.
U mnie powiedzmy... jest ok. Pracuję, Wracam, śpię. Codziennie chciałbym chociaż zajrzeć tu na moment zeby podczytac co u was, niestety nie mam jak.
3majcie, buziakii. Mam nadzieję, że jakoś niedługo uda mi się to naprawić.
 
właśnie pożarliśmy obiadek, rybka "po grecku"
zaraz biorę się za faworki plus jakieś ciasto, biszkopt? od kilku dni mam lepsze samopoczucie i wykorzystuję przypływ sił
do tego kupiłam sobie 2 książki i w wolnej chwili podczytuję

wszystkim z kłopotami finansowymi życzę poprawy sytuacji. znam temat dogłębnie. na szczęście u nas znaczna poprawa i na razie nie martwię się
 
cocosova a wlasnie myslalam co u Ciebie bo ucichlas cos na dlugo.

Ja musze zmienic moj suwaczek bo polozna mi powiedziala ze do mojego terminu z OM to na bank urodze (wywolanie) wiec mam sie tego nie trzymac. ide zmieniac ;)
 
bo termin mam na 17go wg USG (i to oficjalny termin!) a 24 jest wielkanoc i polozna powiedziala ze oni nie przetrzymaja mnie przez swieta (a w swieta wywolan nie robia) i zrobia mi przed. Termin z OM mam na 25go - poniedzialek wielkanocny. taka jakas dziwna filozofia...hmmm

suwaczek zmieniony ;)
 
To dośc dziwne, przecież spokojnie mogą cię w razie czego przetrzymać 2 tyg. po terminie jesli KTG będzie OK, nie rozumiem dlaczego tak to dziwnie rozwiązują, ale w końcu podobno lekarze wiedzą lepiej :)
 
reklama
Do góry