reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

joll

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Lipiec 2010
Postów
517
Miasto
KRAKÓW
Hej Kobietty!

Wreszcie pojawiły upragnione dwie kreski, chociaż z wyliczeń jakiś psikuśny termin porodu - 1 KWIETNIA

W każdym razie mam nadzieję, że tym razem się uda (jestem kwietniówką kolejny raz, jednak rok temu maleństwo wybrało skrzydła(*)

Pozdrawiam WSZYSTKIE Brzuszki, Mamuśki, i Te Które Czekają

a ja czekam na wysyp Kwietniówek, na razie tylko wysyp na twarzy:(
 
Ostatnia edycja:
reklama
witaj, ja swoje dwie kreski zobaczyłam wczoraj. termin porodu wg usg 19-20 marca, ale lekarz wpisał do karty 6 kwietnia.
w domu mam już 3 dzieci....i obecny stan to dla mnie lekki szok.
najbardziej boję siękomplikacji, bo u mnie każda ciąża zagrożona, przez moje durne nerki
Pozdrawiam Cię gorąco i trzymam kciuki za dzidzię
 
joll,anawoj- GRATULUJE WAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja tez sie staram o dziecko-trzecieupragnione jak kazde-ale mamy bardzo pod gorke,myslalam,ze bede Marcowka,ale niestety...teraz liczylam na kwiecien i az mi sie cieplo na sercu zrobilo jak zobaczylam ten watek,ale raczej marne szanse ,zeby i tym razem sie udalo....

anawoj- bedzie dobrze-narazie to pewnie szok,ale zobaczysz-pouklada sie wszystko!!
zycze Wam spokojnej i pieknej ciąży!!!!

prosze-myslcie cieplo o tych ktre sie staraja:tak:
pozdrawiam:-)
 
Dziewczyny Wszystkiego dobrego Wam życze i samych najprzyjemniejszych chwil przez te piekne 9 miesięcy :tak::tak:
kwietniówka 2010 :-D
ależ ten czas leci
 
Aż mnie ciarki przeszły...to już rok...
życze wam kochane kwietniówki 2011 donoszonych, zdrowych ciąż i równie zdrowych dzieciaczków.


Kwietniówka 2010 i czerwcówka 2007 :-)
 
woooow, ale mi się na wspomnienia wzięło. Szok ,ze to już ROK minał :szok:,. No to i ja się dołączam do zyczeń. Spokojnych 9 m-cy i slicznych zdrowych dzieciaczków.

kwietniówka 2010 i czerwcówka 2005;-)
 
no prosze i kolejne brzuchatki zycze wam spokojnych i bezproblemowych ciaz styczniowka 2011 i sierpniowka 2006
 
witaj, ja swoje dwie kreski zobaczyłam wczoraj. termin porodu wg usg 19-20 marca, ale lekarz wpisał do karty 6 kwietnia.
w domu mam już 3 dzieci....i obecny stan to dla mnie lekki szok.
najbardziej boję siękomplikacji, bo u mnie każda ciąża zagrożona, przez moje durne nerki
Pozdrawiam Cię gorąco i trzymam kciuki za dzidzię

Spokojnie ANAWOJKO, to są nas dwie
Kwietniowe trzęsące portkami

jak pisałam, rok temu moja Kwietniowa Nadzieja zawróciła,
poza tym jestem już podwójnie dojrzała, 36tka strzeli w listopadzie, a ja wciąż stara bezdzietna kociara
 
reklama
joll,anawoj- GRATULUJE WAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja tez sie staram o dziecko-trzecieupragnione jak kazde-ale mamy bardzo pod gorke,myslalam,ze bede Marcowka,ale niestety...teraz liczylam na kwiecien i az mi sie cieplo na sercu zrobilo jak zobaczylam ten watek,ale raczej marne szanse ,zeby i tym razem sie udalo....

anawoj- bedzie dobrze-narazie to pewnie szok,ale zobaczysz-pouklada sie wszystko!!
zycze Wam spokojnej i pieknej ciąży!!!!
prosze-myslcie cieplo o tych ktre sie staraja:tak:
pozdrawiam:-)


Jak mawiają najstarsze wiedźmy -WSZYSTKO W SWOIM CZASIE -
-Doczekasz się Skarba!
Trzyma kciuki, ta, co czekała, która nadzieję straciła, która rok temu dostała ziarenko nadziei na krótką chwilę, trzyma kciuki wiedźma stara a nadziejna ;)


WIELKIE DZIĘKI WSZYSTKIM TRZYMAJĄCYM KCIUKI, GRZECHOTKI, A TAKŻE TYM CO WOLĄ BEZ TRZYMANKI :p
 
Ostatnia edycja:
Do góry