reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

cocosova będzie dobrze trzymamy kciuki za Ciebie i Julcia , najważniejsze że zostało to szybko wykryte i że będziesz pod opieką i okiem lekarzy i w najgorszym wypadku zrobią ci cc.
 
reklama
cocosowa gdzies czytalam ze od 33tc juz jest III stopien dojrzalosci lozyska, gorzej z wodami. ale bedzie dobrze szpital pod opieka


Mnie gin powiedzial ze wod jeszcze mam dosyc i moge sie kulac. Dziwi mnie fakt ze waga 3800 malego a brzuch mam jak nie wiem co wielki.... kazdy gada ze po prostu ogromny... niby by wyszlo ze przez 3tyg przybral pomad 600g czyli niby ok... ale blad tez przy pomiarze moze byc.... bo przeciez ile tu juz bylo kobitek co dziecie mialo byc w normie a urodzil sie maly slonik:rofl2:

akkm, joll wy spicie a ja nie poloze sie w dzien i tak leze a spac nie moge... klade sie spac kolo 23 i co 2 w nocy a ja wyspana jestem i tak leze no i wsciekam sie ze spac nie moge... zas zasne i o 4 juz wyspana jestem... maz o 6 do pracy wstaje to ja juz od 5.30 czekam na budzik az bedzie budzil.
 
Cososova będzie dobrze!!! mocno zaciskamy kciuki!!!


Piszecie o 10 , jak już kiedyś pisałam t nasza rocznica ślubu.. pierwsza zresztą więc sobie możecie wyobrazić...ale plusem jest że wszyscy pamiętają ;-)
Co do rocznicy to może macie jakieś pomysły na prezent dla męża ?

My niedługo do ikei lecimy. Wogóle sobie tego nie wyobrażam bo masa rzeczy do kupienia, a najchetniej na raz bym wszytko załatwiła(choć pewnie się nie da...).Od jutra zaczynam pakowanko :-)


Ciekawe jak aenye u fryzjera...
 
aenye moze rodzi a nie sie fryzuruje co ???
lilou wiesz jeszcze problem bo adamek walczy a ja patrze :-D:-D:-D wiec odpada 10 calkowicie ... 7,8,9 planuje
 
Witajcie dziewczyny

Wpadam zameldowac ze od 2 godzin jestem juz w domku z Konradkiem. Urodzilam 3.04 o godzinie 11.30, porod SN maly wazyl 3600 i 53 cm.

Pozdrowienia dla wszystkich rozpakowanych i nie rozpakowanych mam:-)
 
reklama
Karina - gratulacje
Cocosova - trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze

Ciekawe, czy aenye u fryzjera czy już na porodówce :p

Boże, nie macie pojęcia jak się zestresowałam. Nie zdziwiłabym się gdybym lada moment zaczęła rodzić... Prawie zjechałam samochodem po schodach... Bo cofałam i nie zauważyłam, że przy garażach jest taki jakby stopień, nie wiem, gdzieś z 40cm może... i jednym kołem zlądowałam na dole... i ani w tą, ani w tą, jakbym spadła drugim kołem to już bym tak chyba została... próbowałam do tyłu, żeby całkiem zjechać, ale słyszę jak mi już podwozie szoruje i pewnie zaraz coś odpadnie.. w końcu dałam radę do przodu, auto wyjechało i zgasło... na szczęście wszystko jest całe, odpaliłam i wszystko było ok to pojechałam do domu.. ale jeszcze mi serce wali... i brzuch boli :(
 
Do góry