reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Mój też anty smoczkowy-nijak nie ciągnie!!! A Marysia raz mu tak wcisnęła smoka,że biedny zwymiotował.Nic na siłę.Może sam "dojrzeje" do tego.A jak nie-to jeden problem na później-z głowy,nie trzeba oduczać:))
 
reklama
pandora u nas tez wzdecia męczą:dry:

no koszmar, nawet cudowny sab simplex nie pomaga:wściekła/y:

moja pluje smoczkiem, mam juz 2 firm ale i tak kazdym pluje nawet sie zastanawialam co by bylo jak bym uzywala tych silikonowych nakladek na sutki moze i by wtedy smoczka chciala. Czasami bym chciala zeby wziela smoczek jak mamy "cycowy" dzien a zdarzaja sie one dosc czesto 2 dni ok, 2 dni cycowe. dzisiaj mamy dzien malo cycowy wiec udalo mi sie zrobic objad, wyprasowac gore pieluch ( przez te swieta nie pralam :-() i ubranek i teraz siedze przy kompie z herbatka i ciasteczkami :-)
Wlasciwie to chyba moje dziecko jest malo wymagajace bo w wiekszosci dnia mi sie nudzi

no to zamieniamy się??;-) ja bym się chętnie ponudziła:-D czasem to mi wręcz mojego ciążowego życia brakuje :-(
a smoczkiem Antek też gardzi:wściekła/y: tylko cycek mu odpowiada i co gorsza traktuje go jak uspokajacz przy wzdęciach:wściekła/y:
 
no koszmar, nawet cudowny sab simplex nie pomaga:wściekła/y:



no to zamieniamy się??;-) ja bym się chętnie ponudziła:-D czasem to mi wręcz mojego ciążowego życia brakuje :-(
a smoczkiem Antek też gardzi:wściekła/y: tylko cycek mu odpowiada i co gorsza traktuje go jak uspokajacz przy wzdęciach:wściekła/y:
nie dziekuje lubie sie nudzic :)
Asiunia tez traktuje cycka jak uspokajacz ale staram sie Jej zabierac jak widze ze nie je i ja wtedy nosze
 
nie dziekuje lubie sie nudzic :)
Asiunia tez traktuje cycka jak uspokajacz ale staram sie Jej zabierac jak widze ze nie je i ja wtedy nosze


oj ... ja nad tym noszeniem bardzo ubolewam. Wika tak się przyzwyczaiła do bycia na rączkach że jak ja odłożę to ryczy wniebogłosy, zanosi się aż do siności. Nie raz obiecywałam sobie, że już jej na ręce nie wezmę i co? przegrywam tą walkę :-( serce mi się kraja jak mam patrzeć na jej płacz.
 
Ostatnia edycja:
ja narazie walke wygrywam zobaczymy jak dlugo, ponosze odkladam- ryk, biore na rece zasypia odkladam-ryk ale po ok 5-7 razach wygrywam, czsami to naprawde wystarczy ze wezme na rece i juz spi. a czasami to i godz walka trwa no i czasami ja przegram tzn odpuszczam i sie kladziemy razem
 
dokładnie mam tak samo, płacze jak jest sama nie umie to moje dziecię poleżeć samo tylko by siedziała na rączkach a co odłożę to znów ryk
 
moje dziecko juz spi 2,5 godz, juz wanienka czeka tzn narazie bez wody, pije 4 herbate, kolacje zjadlam, maz spi, starsza na facebook, ja na bb :-),
W jakim wieku dziecku zaczyna przeszkadzac mokra pielucha??
 
moje dziecko juz spi 2,5 godz, juz wanienka czeka tzn narazie bez wody, pije 4 herbate, kolacje zjadlam, maz spi, starsza na facebook, ja na bb :-),
W jakim wieku dziecku zaczyna przeszkadzac mokra pielucha??


hahahaha nati w każdym wieku mokra pielucha jest be, przynajmniej tak jest u mnie, mam mała hrabinę
 
Martynka też nie lubi smoczka, próbowałam już kilku firm i nic
a szkoda, bo może to by ją choć trochę uspokajało

M. został dzisiaj z małą, a ja skoczyłam do pobliskiego CH. Chciałam sobie kupić jakieś bluzki z dekoltem, bo póki co mam dwie, które się nadają ewentualnie do karmienia. Oczywiście nic nie znalazłam, kompletnie nic nie ma. Poza tym przez te 2 godziny co mnie nie było, myślałam o małej, miałam wyrzuty sumienia, że sobie pojechałam, nie umiałam się zrelaksować i poświęcić zakupom...może to też powód, że nic nie znalazłam...

ale za to kupiłam herbatkę Rooibos (dzięki baby za polecenie)- bardzo dobra ;)
 
reklama
Nati mojemu tez nie przeszkadza mokra pielucha..za to bardzo mu zle bez pieluchy jak przebieram mamo jaki ryk wtedy jest...jak pielucha z powrotem to mniejszy a ustaje dopiero po zalozenoi spiochow ;-)
a z odkladaniem mam tak samo..chociaz nie powiem potrafi polezec sam i sie porozgladac byle nie za dlugo
smoka ssie czasami
 
Do góry