reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

no ja tez rozpoczelam nauke łóżeczkowania:) z tym że ja mam łóżeczko z funkcją kołyski więc jak zacznie płakać to bujam i czasem to wystarczy zeby uspokoic. znowu zostawiam i w zasadzie raz lub dwa i młoda dzisiaj odpadała....

ale mało śpi w dzień. ile godz. czuwania mają wasze maluchy?? no bo moja to dzisiaj jedną drzemkę dwugodzinną sobie ucięła i drugą niecałą godzinkę a tak to cały dzień nie śpi.... ale jej noc trwała od 21 prawie do 12 w południe:-D więc chyba wszystko ok... :confused:

smoka nie podaje na razie, M sie dzisiaj pytał czy już można takiemu małemu dzidziolowi, a ja że nie;-)
no bo jakbym powiedziala ze tak, to juz by byl w sklepie i z 5 smoków kupil :-D
chcę wytrzymać jak najdłużej...może się obejdzie bez smoka.... będziemy miały w końcu chustę:-D

M dzisiaj ma nockę...kurde ale boję się nocy sama z trójką,...nie wiem czemu, taki początkowy stres;-)
Niśka już śpi. chłopaków biorę do łóżek o 21, ale Niko prędko nie zaśnie... :-(
ale jutro za to starszak do pkola, mlody do niani, a my z niką i m do CH.... wątpię czy coś z tego wyjdzie bo to nasz pierwszy raz:-) ale spróbować zawsze warto...

dobrej nocki, odezwę się do joll
kurde ale fajnie rozpakowanym...wiecie ze ja za tym tesknie, za tymi pierwszymi godzinami z nisią,, byla taka malusia,....taka tycia....a teraz juz 56 rozmiar jest prawie:) naprawde duzo urosla bo w rozku to miala taka malutką główeczkę i taki duży był ten rożek, a teraz jest za mały i służy jako pościel do wózka:-D

muszę jakąś fotkę jej walnąć i wstawić tu na bb:)

a brzucha wam nie brakuje?? kurde mi czasem tak:-) po żadnej ciąży tak nie miałam. a teraz jak sobie przypomnę, te ruchy, brak talii hahah....
no dobra fajnie jest...
 
reklama
Czesc dziewczyny ,melduje sie ze zyje.Moja Mala daje mi wycisk i juz chyba nie nadrobie zaleglosci z bb.Gratuluje wszystkim rozpakowanym ,czy juz lista kompletna,czy jeszcze ktos postanowil przeniesc sie na majowki:)?
 
Dziewczyny ratunku wyczułam jakąś gulkę w lewej piersi, boleć nie boli ale po karmieniu czy odciągnięciu pokarmu nie znika jest cały czas taka sama :-(. Nie wiem czy to tylko powiększony gruczoł mleczny czy coś gorszego:-(
 
Dziewczyny ratunku wyczułam jakąś gulkę w lewej piersi, boleć nie boli ale po karmieniu czy odciągnięciu pokarmu nie znika jest cały czas taka sama :-(. Nie wiem czy to tylko powiększony gruczoł mleczny czy coś gorszego:-(

jak byłam w ciąży, to gin pytał czy badam sobie piersi (niestety nie), bo powiedział, że podczas laktacji często powstają jakieś zgrubienia itd. i że jak będę znała swoje piersi, to będę wiedziała, czy to takie zgrubienie laktacyjne, czy może coś niepokojącego, także nie martw się, to pewnie takie właśnie laktacyjne zmiany
 
dzieki Mitaginka bo poryczałam sie wyobrażając już to najgorsze, a przecież mam taka malutka córeczkę
11 maja idę na kontrolną wizytę to na pewno to ginowi zgłoszę
 
Hej Mamuśki i Brzuszku...Jeden (o ile dobrze doczytałam)

Dzięki za pamięć...to miłe :)
Ja również pamiętam o Was WSZYSTKICH, ale tu taki serial grają (brazylijski, czy coś) taka jedna Mała Inka zajmuje cały czas wolny, a resztę czasu ...jestem jej niewolnicą

...nadal karmię cycem, po mlecznym nawale, późniejszym kryzysie, i dokarmianiu raz dziennie, wreszcie nastały dobre czasy mlekiem i mlekiem płynące, ale czasy te mocno okupacyjne, bywa, że cyc oblegany niemal non stop, jak to nazwała jedna z bb ciotek -cycowe dni..ot co.

Dziś, na ten przykład, trafił się dzień, w którym udało się zasnąć Jej Wysokości, a raczej Jej Długości, bo póki co, to tylko głowę zadziera, choć trzeba przyznać, że całkiem dziarsko (może tata Qlf będzie łaskaw wkleić dowody na tę okoliczność)

...a sen owy przypisuję wprowadzeniu całkowitemu embargo na ...mleko, wczoraj nie wypiłam ani kropelki, dzisiaj również, więc może stąd spokój zapanował i dziecię wreszcie mogło odetchnąć, bo wcześniej całymi dniami czuwało, płakało, wrzeszczało, zawodziło na przemian...lecz jednakowoż i jednocześnie stale uczepione cyca


Donoszę również, że dzisiaj papa Qlf wypił qfell piffka, gdyż pozbyliśmy się zmory spędzającej resztki snu, tj pozbyliśmy się resztek pępka

Poza tym wciąż jeszcze prasujemy szaty Infantki, może, gdy monarchia zostanie obalona w drodze najcichszej i zupełnie bezkrwawej rewolucji, to żelazko trafi do lamusa, tymczasem my, uniżeni wierni słudzy trwamy w nadziei, że zostanie to docenione i w ramach uznania, wkrótce otrzymamy order uśmiechu;) ...już widziano jego cień

Aha, niezawodną metodą nasenną są ...spacery, które im dalsze, tym większą ulgę przynoszą starej matce polce, zwłaszcza, gdy na spacer wybierają się tylko młode wilki, czyli Łulf Qlf i jego młode, a samica matka sama może zaczerpnąć snu po nocnych i porannych polkach...
...niestety, miast tego...czerpie energię odpalając wspomniane wyżej żelazko, albo sprzątając zapomnianym kotom

...to by było tyle świeżych info ze starego (bo niemal miesięcznego) kieratu

Jeszcze tylko ostatnie muśnięcia klawiszy, generowane jeszcze zamierzchłych, acz licznych zapasów ciążowych, choć mocno kalorycznych, to bardzo trudno z nich czerpie się energię, ....ostanie muśnięcia niczym dłutem w kamieniu ryte...POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH MAM I JEDNEGO BRZUSZKA i BUZIAKI DLA WSZYŚCIUTKICH
 
Ostatnia edycja:
Joll- jak zwykle pieknie opisalas nasza codziennosc :-)

co do prasowania jakbym nie prasowala pieluch to pewnie i ubranek tez nie a tak to za jednym razem to i to.
A mi sie wydaje, ze moje dziecie nie rosnie, musze ja zmierzyc bo z zadnych ubranek nie wyrosla, no moze gorzej sie rozek zawija.
zapowiada sie sloneczny dzien to moze jakis dluzszy spacerek bedzie :)
 
Asiunia pierwszy raz w zyciu zasnela w lozeczku ( odlozylam ja zeby zrobic sobie jesc i nagle patrze a ona spi) i pierwszy raz w zyciu zasnela o tej godzinie
hm... mam nadzieje ze to zapowiedz milego spokojnego dnia
 
reklama
Joll :)

herbatita a czy po karmieniu znika? Ja mam takie zgrubienia przed karmieniem a po karmieniu znikają i często są też bolesne.

Mój jaśnie wielmożny pan hrabia właśnie zasnął przy cycu ( pewnie na 5 minut) a drugi ogląda baje. Pora coś zjeść zanim zacznie się okupacja mojej własnej osoby.

miłego dnia dziewczynki :)

zapomniałam dodać że właśnie dostałam zagadnienia na egzaminy które mam w przyszłym tygodniu. No to pora zabrać się za naukę :)
 
Do góry