reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
Witam sie dziewczyny i zbieramy sie na spacerek bo w koncu nie pada.

Justi gratuluje 1wszego zabka.

Baby to kobieta mulipotencjalna o wielu talentach,jakbym mieszkala blizej to bym sie niezle roztyla na jej wypiekach.

Jola ty sie nie martw do Irlandii nie jest daleko ,Ciebie tez mozna kiedys odwiedzic:)

ok trza na ten spacer sie zbierac

wlasnie doczytalam sie ze u Nati jest zabek nr 2!!!!!!Nati kobieto gratulacje:)))
 
Aneczkaaa - o jakie badanie zdolności do pracy chodzi? Macierzyński kończy mi się 11 września i chcę jeszcze wybrac urlop wypocyznkowy to przed urlopem będę musiała jeszcze odwiedzic medycynę pracy???
 
Ale musiałam stron nadrobić!! wczoraj usiadłam do czytania i się nie wyrobiłam z zaległościami..


MamusiaDorusia – moja misia miała robione usg przezciemiączkowe podczas pobytu w szpitalu potem w lipcu kontrolne niby jest ok ale jeszcze jedziemy robić 2 września.. niby ok to po co jeszcze kontrola?? z tego co dyktowała do zapisu nic nie zrozumiałam..


lenka – u mnie to samo!! mała rozregulowana na maxa – wczoraj w nocy wstawała 8 razy!! possała cysia i dalej spać! Szok! No i jutro też mamy szczepienie – skojarzone i pneumo


justi - gratulacje ząbka

nati - gratuluję kolejnego ząbka i szybkiego rozwoju małej - moja to daleko w tyle w stosunku do Asi

wczoraj byłam w pracy składać wniosek o 2 tygodnie dodatkowe a później na badania zdolności do pracy i dopiero na wypoczynkowy.. jak mi się tam nie chce wracać..

Apropo rozregulowania dzieciątek to czytałam że zanim maluszki znajdą odpowiedni rytm dnia dla siebie to bedą sie rozregulowywać .
Jeszcze przecież są te skoki rozwojowe podczas których dzieciaczki są strasznie marudne ,a potem ni z tego ni z owego potrafią z dnia na dzień np.raczkować .
Mam nadzieje że malenstwo moje do pażdziernika jakoś sie ureguluje bo ja wracam też do pracy .Oj co to będzie -trudny okres
 
Witam
Noc znowu z kilkoma pobudkami :/ Jedna noc spi ok, druga masakryczna i tak na zmiane...

ja jak zauwazyłaś przyzwyczajam do kubka nie kapka butelki nie daje i mam nadzieje uniknąć butelki ( takie moje widzi misie) i kubek naprawdę polubiła a butelki nie chciała więc chyba to dobre rozwiązanie.

dziewczyny nie powiedziałyście o skutkach ubocznych stałych pokarmów, czy Wy ich nie macie?? ( chodzi mi głównie o cycowe dziewczyny)
przed wczoraj mała zjadła 2 łyżeczki jabłka a wczoraj kilka łyków wody przegotowanej i pod wieczór zrobiła normalnie gęstą kupę i normalnie śmierdzącą. więc nie będzie nic innego narazie jeść bo nie chce mi się przebierać takich kup
hahahahaha

to tak od rana kupowo.

tez mam zamiar sie zaopatrzyc w niekapek i sprobowac, co mi pozostalo, cos czuje, ze butelka nie przejdzie w zaden sposob...

dranissimo-ja podawałam na razie marchewkę, to kupa jest dużo gęstsza, brązowo-pomarańczowa:-D

pytam, bo moja robi sporo kupek dziennie i chce wiedziec na co sie nastawic ;-) To niby kupy, ale tez wazna rzecz, hehe :-D

Zazdroszcze wam tych spotkan, my to chyba tylko z dranissimo mozemy kiedys sie mobilizowac i spotkac w polowie drogi bo na jedyna z tych stron....

a niedlugo baby dojezdza ;-)
 
położyłam małą na bujaczku a sama poszłam odkurzać wchodzę do pokoju a Asiunia trzyma w buzi kabel od ładowania laptopa włączony do prądu. kurcze już jednak trzeba jednak uważać

trzeba uważać i to BAAARDZO!

nati ja do teraz chodze w szoku co rano Szymuś zrobił :szok: nad ranem słysze huk, lece do łóżeczka a tu przewijak leży jednym bokiem w środku:szok: (mamy przewijak nakładany na łóżeczko - drewniany, ciężki) Maluch musiał wymachiwać nogami i podważył ten przewijak od dołu.... kurna!!! normalnie co chwila rycze na samą myśl, że mógłby na niego spaść (zwłaszcza że rano Szymon w nocy wędruje i zwykle budzi się w poprzek łóżeczka)

justi gratulacje ząbusia!
nati również gratuluje- jakieeee tempo Asiunia nadała ;-)

Tak w ogóle to witam witam!
i zmykam bo Maluch woła
 
cześć kochane kwiatuszki. Właśnie usiadłam. Od 7. Dzieci śpią ( chwilowo) obiad się gotuje, pralka pierze a ja piję kawkę i zastanawiam się ile minut jeszcze tego błogiego spokoju mi zostało. Wczoraj próbowałam was poczytać ale ...zasnęłam nad kompem :p Może dziś... brakuje mi was .... no i po spokoju...


Petinka sto lat dla Martusi!!!!!!!!!!! Nasze słoneczka dziś skończyły 4 miesiąc :)
 
Marma, Petinka- sto lat

Madziarkas- nieźle :-(, my też taki przewijak mamy nawet nie pomyślałabym że może być niebezpieczny. ale że go nie używam to chyba już go schowam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry