reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Kupiłam dla przyszłej królewny sukieneczkę i bluzeczkę jak poznałam płeć, niedługo potem dostałam od koleżanki, która ma 3-letnią córeczkę i oczekuje lada tydzień synka 4 pudła ubranek dziewczęcych, po Adasiu mam trochę uniseks (takich z koparkami i samochodami też ;-) ), więc mam już wszystko :-D . Żadnych większych zakupów nie planuję bo mam po Adasiu zostawiony wózek, łóżeczko, przewijak itd. w końcu planowaliśmy rodzeństwo ;-) . Imienia nie mamy jeszcze, ale trochę czasu zostało jakby nie było ;-)

Ciąża - cóż - jestem żywym dowodem na to, że błogosławiony stan za każdym razem przebiega inaczej, ale tak czy inaczej francowacie. Przy Adasiu krwawiłam, wizytowałam szpitale i musiałam leżeć, teraz pod tym kątem wszystko ok, za to od początku trzeciego miesiąca tj. już ponad trzy miesiące mam ogromne problemy z oddychaniem (astma kwitnie), wiecznie zatkany nos, a od dwóch tygodni dodatkowo chrypę jakbym ukradkiem popijała denaturat całymi butelkami :szok: . Oczywiście zażyć nie mogę nic oprócz podstawowych lekarstw na astmę - żyć się da, w dzień jest ok, ale łatwo nie jest, bo noce mam przechlapane. Jeszcze tylko cztery miesiące +/- 2 tygodnie...
No i najważniejsze, że mała ma wszystkie parametry w normie :-D

Baby, zdjęcia super, Adaś ma taką samą piaskownicę i uwielbia się w niej bawić :-D
 
reklama
dziewczyny potrzebuję pilnej porady!!! Czy któraś z Was albo ktoś ze znajomych ma spacerówkę INGLESINA ZIPPY??? Upatrzyłam sobie taką i zastanawiam się czy kupić??? Oczywiście używaną bo mały już sporadycznie jeździ w wózku (na zakupy zwykle) no i na wakacyjny wyjazd by się przydała...
 
cześć laski! :-)

muszę się pochwalić - zostanę mamą w październiku, a w przyszły wtorek może się okaże czy dziewucha czy chopak :tak:

pozdrawiam gorąco :-D
 
shannonka no to gratulacje! Nasze forum ostatnio wygasło :-( zastanawiam się czy jeszcze ktoś tu zagląda?
 
Shanonka gratulacje :) super wiadomość :)

Kozica ja ostatnio mam straszny kocioł z różnych przyczyn, choć muszę przyznać, ze pozytywny bo odżyłam trochę a poza tm udało mi się zrzucić 4 kg w ostatnim czasie, oponki prawie nie widać i w ogóle fajnie się czuję
tak w ogóle wszystko pozytywnie ostatnio widzę :)

poza tym piękna pogoda i całe dnie a ogródku na świeżym powietrzu więc czasu jak na lekarstwo ;)
 
Witam ponownie. Jakiś czas temu zajrzałam tutaj po czym znów zniknelam. Nie wiem czy któreś z was mnie pamiętają:) jestem Mama Wojtusia. Ostatnio wyczuwam w sobie jakiś brak organizacji i czasem czuje jakbym miała jakaś deprechę:-( moze to ta zmiana pogody nie wiem...

Tak czy siak mam nadzieje ze teraz już zacznę zaglądać regularnie. Mój Niunio coś słabo z gadaniem ale z dnia nadziei jest lepiej.
jutro mamy wizytę u psychologa i wybieramy się rownież do logopedy.
Mielismy 10- dniowy pobyt w szpitalu i Mały to niestety przeszedł i chcemy aby psycholog mu się przyjrzał.
Nawet nie próbuje was nadrabiac:p
pozdrawiam serdecznie!!!
 
reklama
:-) cześć dziewczyny!
My teraz całymi dniami na dworze siedzimy, ja tylko biegam i donoszę to picie, to obiad, to coś słodkiego, kolację ..... i tak codziennie ;-) Julek też jeszcze w pampersie chodzi, ale będę go rozbierała jak tak ciepło się zrobiło. Teraz akurat nam się trochę przeziębił i ma zaczerwienione gardło więc nie szalejemy z tym rozbieraniem.
Powiem Wam nasz dialog na skrzyżowaniu ze światłami:
Julek "No jedź!"
Ja"Nie mogę bo mamy czerwone światło"
Julek" Lózowe!" (czyt. różowe)
Ja"Nie, to jest czerwone"
Julek" Naplawde?"
 
Do góry