reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

Kwiecień 2012

Mamusie z terminem w kwietniu 2012.

Podziel się

Szybki przegląd

Kategoria
Termin porodu
Język
Użytkowników
28
W sumie wydarzeń
0
W sumie dyskusji
1
W sumie odwiedzin
1K

Kwiecień 2012

Miasto
okolice Wrocławia
Rozwiązania
0
Żyjecie tu? :D
Ja wraz z mężem zapisaliśmy sie na zajęcia ze szkoły rodzenia. Jakoś nie byłam do tego przekonana, ale co tam - pomyślałam :) Było świetnie. Trwa to 2 godzin ki, przez pierwszą rozmawiamy na dany temat i uczymy sie różnych rzeczy, a druga godz. to zajęcia gimnastyczne z oddychaniem. Ważniejsze od lekcji oddychania uważam zajęcia przygotowujące mnie do opieki nad maleństwem. Wczoraj uczyliśmy się przystawiać maluszka do piersi na kilka sposobów... można było na lali popróbować, pod okiem położnej. Dla mnie bomba... zadaniem męża było ponosić dzidzię co by je się odbiło.. hehe śmiesznie. Naprawde polecam, o wszystko można zapytać położnej więc i strach mniejszy... Na następnych zajęciach kąpiemy dzidzię :D Tatuś będzie w siódmym niebie :)

reklama
Miasto
Radomsko
Rozwiązania
0
Nie mam zatem dużych zaległości mimo mojej nieobecności. Ja też bede miała dziewczynkę - Zosię :) Jeszcze troche drobnych zakupów, ale wiekszosc rzeczy juz mam i nie moge sie doczekac spotkania z moją córeczką.

Miasto
okolice Wrocławia
Rozwiązania
0
Jak tam dziewczęta? Jak samopoczucie? Ja to od kilku nocy spać nie mogę, sny takie głupie hehe. I co mnie tylko brzuch gdzies zaboli od razu robi mi sie gorąco i się zastanawiam "a może to juz zaraz"?? He he... stresik jest,, ale damy rade- nie my pierwsze i nie ostatnie!

Miasto
okolice Wrocławia
Rozwiązania
0
No Kochne! Ja już od 3.04 jestem szczęśliwą mamusią Asi, która wykluła się na zewnątrz! Waga 3450 i 57cm długa :)Zdrówko bardzo dobrze- w skali 10/10. Mała jest przeurocza- nie sadziłam, że będzie aż taaaka słodka. Je, robi kupki i śpi- czasem dokucza jej brzuszek ale organizm jeszcze musi się dostosować. Ogólnie rewelacja! I <puk puk> odpukać- oby tak dalej :) Ja natomiast troszke obolała, musieli mnie naciąć i zszyć ale też z każdym dniem coraz lepiej. Damy rade! Pozdrawiam i piszcie co tam u Was!!!

Miasto
Radomsko
Rozwiązania
0
Ja jestem szczęśliwą mamą Lenki od 27.04 :) niestety nie udało mi sie urodzić naturalnie i musiałam mieć cesarke, gdyż moje maleństwo było za duże, ważyła 4,200 i miała 57cm. Poza tym wszystko w porządku 10/10 punkcików :) śliczne ciemne włoski, którymi wszyscy na porodówce sie zachwycali, że noworodek może mieć ich tak dużo. Pozdrawiam Was Dziewczyny.

Rozwiązania
0
Witam. Mam na imię Iza i jestem z Krakowa. Mamą zostanę na przełomie marca/ kwietnia. Czy na tym forum jest ktoś jeszcze z Krakowa?

Miasto
Wiechlice
Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny, nazywam się Dominika, jestem mamą małego Hubusia którego urodziłam 29.04.2012 ;) Czy zaglądają jeszcze na to forum inne kwietniowe mamusie? Pozdrawiam

happymum20

Szczęśliwa mama Denniska
Miasto
Wakefield
Rozwiązania
0
Witam wszystkie mamy mój syneczek uro dził się w piątek 13 kwietnia 2012, myślicie że bedzie pechowcem??

reklama

happymum20

Szczęśliwa mama Denniska
Miasto
Wakefield
Rozwiązania
0
cześć Dominika ja dopiero zaczynam zaglądać ale chętnie popisze ,ponieważ mieszkam w Angli i nie ma tu z pogadac o dzieciaczkach:(:)

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry