reklama

Kwiecień 2013

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2013' rozpoczęty przez krolewnazmarcepana, 22 Lipiec 2012.

1. hej dziewczyny :) widze ze podforum dla mam kwietniowych nie zostalo jeszcze zalozone, wiec zakladam watek! :)

czy sa juz jakies kwietniowe mamuski?!:)
    ja zobaczylam II w czwawrtek a w piatek beta dodatnie i termin z kalkulatora mam na 2 kwiecien :))) jwszcze teraz nerwy zeby lekarz potwierdzil ciaze ale na to jeszcze za wczesnie ;/

mam nadzieje ze w najblizszych dniach dolaczy do mnie wiecej kwietniowek :)))

2. martolinka

martolinka Mama i nie tylko :-)

Witaj :tak::tak:
    wierzyć się nie chce że to już kwiecień 2013:szok:jestem mamą z kwietnia 2012
    Życzę wszystkim spokojnej ciąży pełnej radości i uśmiechu:tak:

3. reklama
  4. kamii150

kamii150 Gość

Kwiecień 2013? :szok::-D To Już ? Super Ogromne gratulacje !! :-D i spokojnych Kolejnych miesięcy :tak:

5. Emilia S

Emilia S Fanka BB :)

To juz sa mamy na kwiecien 2013:szok::szok::szok: Wszystkim przyszlym mamom spokojnych i radosnych 9/8 miesiecy :-)

Mama kwietniowa 2012

6. madziaka78

madziaka78 soooo happy

I ja dołączam życzenia pięknej, spokojnej i pełnej radości ciąży!!! Kwietniówka marcowa 2012 :-D:-D:-D

7. Ewafoto

Ewafoto Fanka BB :)

To i ja sie dopisuje.
    Pozytywny test wyszedl juz tydzien temu :)
    Przewidywany termin - 01.04.2013.
    Czyli teraz mamy poczatki poczatkow :)

Pozdr,
    FOTOGRAFIA DZIECIĘCA

Ostatnia edycja: 23 Lipiec 2012
  8. Ewafoto

Ja ide w piatek na badanie i dopiero dostane skierowanie na USG. Wiec nie martwie sie, bo wiem, ze w tym tygodniu na USG jeszcze za wczesnie. Mysle, ze najwczesniej za ok 10 dni bedzie cos widac. Pozostaje czekac cierpliwie.
    Z dzieci to mam juz jedna taka Amelke - za tydzien bedzie miec 4 lata. O wlasnie, musze zrobic tez suwaczek dla niej :)

A ty skad jestes?

Pozdr,
    FOTOGRAFIA DZIECIĘCA

9. Ewafoto

Krolewnazmarcepana - z objawow tylko test :) Nic po za tym, chyba jeszcze za wczesnie.
    Zobaczymy co lekarz w piatek powie, juz nie moge sie doczekac.

Kwietniowki, dolaczajcie :)

Pozdr,
    FOTOGRAFIA DZIECIĘCA

10. reklama
  11. Ella1

Ella1 Fanka BB :)

Puk puk...ja póki co powiem że jestem pełna nadziei dołączyć do was ;-) Na razie pozostanę "duszkiem" do czasu testu, bo do marcówek dołączyłam za wcześnie i nie wyszło...Jestem już kwietniową mama 2010 (choć córcia urodziła się wcześniej) i może znów się uda :-) Pozdrowienia!

12. Noelle1986

Noelle1986 Fanka BB :)

Hej Dziewczyny:D
    Mam skromna nadzieje dołaczyc do Kwietnioweczek 2013. Jeszcze 2 dni do spodziewanego terminu @. eh... tyle czekania;d pozdrawiam:*

Poleć forum