reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

reklama
Hej dziewczyny, dawno tu nie zaglądałam, ale po prostu czasu bark. Wizyty u specjalistów, codzienna rehabilitacja, także człowiek wieczorem pada :/

Oliwka jest już po drugiej operacji, całe szczęście wszystko jest dobrze. Dziś jedynie odebrałam wyniki badań urologicznych i nie są za ciekawe, mam nadzieję, że mała nauczy się funkcjonować ze swoim schorzeniem, miejmy nadzieję, że wypracuje jakoś trzymanie moczu, bo nawet nie wiem, czy jakoś to można leczyć. Do urologa dopiero idziemy na koniec lutego...

Mam do Was prośbę, zbieramy 1% dla Oliwki, żeby mogła dalej rozwijać się tak jak dotychczas :) Jeżeli któraś z Was uzna, że podaruje procen Oliwce, będziemy baaaaardzo wdzięczni :) ulotka Oliwka-page-001.jpg
 

Załączniki

  • ulotka Oliwka-page-001.jpg
    ulotka Oliwka-page-001.jpg
    24,5 KB · Wyświetleń: 235
Przyszłam na chwilkę zobaczyć co słychać... a widzę, że nie tylko ja uciekłam.

Widać, że w czasie ciąży miałyśmy duuuużo więcej czasu:-)
 
Nawet nie wiedzialam, ze jest wz. Kiedys dostalam maila, dlaczego zostal skasowany, a tu prosze jest znowu. Szkoda, ze forum umarlo :(
 
reklama
madan ja tez jestem zdziwiona ktos wpadł na pomysł załozenia watku wz i wszyscy sie tam przeniesli tzn nie wszyscy a wybrani dostali dostep...trzeba poszukac sobie innego forum
. Pozdrawiam
 
Do góry