reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

Alex nie lapek śmiga a najlepsze że zasilcz z nowego pasuje do starego.. ale teraz byczę się u rodziców :) dziadki zajmują się wnuczką a ja pod kocykiem leże
 
reklama
ankzoc wiesz co on teraz wyjechal za granice do pracy bo jego inteligentna zonka kazala mu sie zwolnic na koniec roku i nowej pracy szukać najgorsze jest to ze on jest strasznie zamkniety w sobie i nie wiem naprawde jak mu pomoc... a moi tesciowie jeszce tam jezdza i jej tylek liza za przeproszeniem no ale oni sobie ją tez tak nauczyli ze ona zadzownila i zaraz tam lecieli, raz tez tesciowa robila obiad bo obiecali ze przyjada caly dzien stala przy garach a ta zadzownila ze nie przyjada bo jej sie nnie chce i co moi tesciowie? spakowali sie i pojechali do nich hahaha
 
Olcia może ten czas rozlaki coś im uświadomi.. widzę że dziewczyna owija sobie wszystkich wokół palca.. szkoda że nikt jej się nie postawił bo może zrozumiałaby że nie jest pępkiem świata ;(

Alex nic nie mów my w lutym na tydz w gory jedziemy chyba się w tyłek ugryzę jak ja to wytzymam.. kocham góry zimą a muszę całą PL przejechać
 
a to widzę ze na bogato ! :)) Ja mam nadzieje ze moj K bedzie mial wolne w wigilię i pojedziemy do moich rodzicow bo siostra przylatuje na swieta 1 raz od 6 lat :-D
 
Hej dziewczynki. Mam do Was pytanie. Ma okropną zgagę i nic mi nie pomaga, ani mleko, ani Renie, szok normalnie. Macie jeszcze jakieś propozycje, jak mogę poradzić sobi9e z problemem?
 
reklama
miomaoo mi pomagały kiedyś migdały, teraz zapominam ciągle o nich, a rennie też słabo działa :/
olcia moja przyszła szwagierka, też mi działa na nerwy... jest o mnie bardzo zazdrosna, bo rodzice mojego D chyba za bardzo mnie chwalą (może dlatego, że rzadko się widzimy, mieszkamy ok 600 km od siebie) a ona tam jest non stop i też lubi rządzić wszystkimi :/ Chyba w każdej rodzinie trafi się taka czarna owca :D
 
Do góry