reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

reklama
DominicZka dzieki za pomoc w moim miescie nie mam mozliwosci wyboru fotelika taka dziura sie robi tu straszna nawet dyskoteki zamykaja
myslalam o przedziale jak najwiekszym i taki zeby byl odchylany do tylu zeby brzuszka nie dusic bo mam traume po ostatnich wymiotach w czasie jazdy
A ten tylem i przodem to jaki model moze cos takiego? Moze kosztowac troche wiecej ale moze az 1000zl to juz nie koniecznie
Przestudiuje te modele co polecilas najlepiej byloby pomacac

Kupilam zapas pieluch w biedronce trzy kartony na chwile spokoj bo juz sie pokoncczyly mi

Podziwiam was kobitki za gotowanie chcialabym tez ale warZyw nie mam zastanawialam sie ostatnio nad tymi bio z lidla co o nich myslicie ja sloiczki kupuje robie zapas za ponad stowe i starcza na bardzo krutko a tyle taszczenia. U nas krolik wogle ble od poczatku podawalam w 5 muesiacu krzyku bylo co niemiara pisalam wam o tym jak sie okazalo ze krolik dalam spokuj i nie podaje do tej pory moze sprubuje zaniedlugo zmowwu

Nad takim pchaczem sie tez zastanawiam u nas skoczek narazie na topie
Sorki za pisownie mam mala klawiature na tel :-\
 
Ostatnia edycja:
Ja gotuję wszystko razem, dzisiaj drugie podejście.

Ja się zastanawiam nad chodzikiem, chrzestny chce kupić Emi na mikołaja... Tylko, że u nas jak na razie mała nie staje na nóżki baa nawet do raczkowania daleko, więc boję się, że to będzie zbędny prezent :baffled:
 
Zozzolka co do rozkładania fotelika to w fotelach w przedziale 9-36 wygląda to tak (na przykładzie recaro 1:00 filmu) Recaro Young Sport - YouTube, a w 9-18 tak (na przykładzie maxi-cosi, ok.1:30) Maxi Cosi Priori XP tosia.pl - YouTube
stąd też wynika moja opinia, że ta kat.9-18 jest lepiej dostosowana do takich maluszków jak nasze niż 9-36.

z kat. 0-18 poniżej 1000 zł masz na pewno Jane Racing i Bebe Confort Opal, MC Milofix- to są foteliki montowane tyłem w kat. 0-13 i przodem w kat. 9-18. Takie całkiem tyłem z przedziału 0-18 to nie wiem, ja znam tylko takie ok. 1500zł
 
Dominiczka - ciężka sprawa z tymi fotelikami, serio... mam dylemat. szkoda, ze lepiej nie kupować lepszych, ale uzywanych, bo chyba ta wersja by mi się nabardziej podobała.:)

Ja chyba nie będę Młodemu kupowała pchacza... poprzestawialo mi sie w glowie i nie bede gadżetow zbednych kupować. :) bo, moim zdaniem, nie jest to rzecz must have, oczywiscie nie krytykuję osob, ktore chcą kupić. :) bo to fajna zabawka, ale zbedna, moim zdaniem.
 
Anka: no właśnie ja się tylko zastanawiam. Ponieważ u mnie pokój dzienny jest łączony z kuchnią i nie mam za bardzo mebli typowo pokojowych (szafka pod telewizor) więc obawiam się, że mała nie będzie miała się czego trzymać jak będzie chciałam zacząć chodzić. A nie chcę, by trzymała się stolika na kawę bo tam zawsze może jakieś picie stać. A cały dzień chodzić za nią i trzymać za ręce to mi się nie uśmiecha. No sama nie wiem.
 
Hej. Wkoncu nadrobilam;-) widzę temat fotelikow, dobrze zaciągnęli trochę porad:-) ja tez myśle o chodziku chociaż jeszcze daleko do tego ale on jest taki ze na siedzące dziecko sie moze bawić a pozniej sie go składa do chodzenia:confused: e zagmatwalam ale pewnie wiecie o co chodzi;)
 
reklama
Do góry