reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

Ladies - mój właśnie śpi. Odkąd skończył 10 miesięcy śpi tylko raz dziennie. Za zwyczaj od 12 do 13.30. Czasami już od 11, ale też max do 12.30.

No i mój też energiczny. Od tygodnia za nim biegam, bo tak zasuwa na rowerku biegowym. Ja nie wiem skąd on ma tyle siły.

A z tymi kopniakami Twojego małego -- mój wie, że tam w brzuszku jest dzidzia, ale póki jej nie widać to co go tam... Nasze kruszynki na razie sobie pływają 'w nas'. Jak już będzie brzuch i będą się się rozpychały tam w środku będzie gorzej. Tylko wtedy małemu wytłumaczysz, że dzidziuś daje piątkę i musi uważać ;) A w nocy.. Hmm.. Mi się zdarzały pobudki w 8-9 miesiącu ciąży na brzuchu!! A mały cały i zdrowy :)
 
reklama
aneta_85 - tak popatrzylam sobie na kwietniowki czy jest ktos moze znajomy i jest :) trzymam za Ciebie kciuki, za inne mamuski spodziewajace sie dzieciaczka tez oczywiscie :) Byc moze i ja do Was dolacze :) czekam jeszcze tydzien i robie test :) Mam nadzieje ze tym razem trojaczki z tego nie wyjda :szok::-):-D
 
Witajcie Kochane dziewczyny! Przeczytałam kazdą stronę od deski do deski i również chciałabym dołączyć:-) do radosnego grona Kwietniowych mamusiek;)

 
morgenrood jak zaszłam w ciążę z córką to mojemu mężowi marzyły się bliźniaki,i jak poszłam na USG to pierwsze pytał"jest dwoje?"
teraz się śmiejemy że jak mu się udało w końcu to będzie wesoło,bo Nelka będzie jeszcze malutka
Pozdrawiam wszystkie mamusie
 
I znowu grono się powiększyło :-)

Shy- to mi sie bardzo podoba- poznałaś nas i sie przyłączyłaś- super, że chciałaś się o nas tyle dowiedzieć:tak: Witam Cie serdecznie i spokojnej ciąży życzę:-)

Zabeczka
- witaj i gratuluję. Spokojnych 8 miesięcy życzę

madzioczek- Witaj serdecznie :tak: Aleś miała przejścia na początku ciąży.:szok::no: Życzę, aby teraz było juz bezpiecznie i spokojnie.

perełka
- nie mam żadnej upatrzonej herbaty imbirowej. Raz piłam gdzieś dilmach imbirową- nie dobra jak sam imbir ale coż...jak mi M kupi to jeśli tylko pomoże to będę pić.

U mnie nic nowego- niedobrze mi i głowa mnie boli :sorry2::baffled:
 
Dziewczynki tak sobie siedziałam i czytałam co naprodukowałyście,mała spała i tylko na chwileczkę przyłożyłam głowę do poduszki i kompletnie nie wiem jak to się stało,ale obudziła mnie mała przed chwilką jak się śmiała :)
 
smile sciagnelas mnie na ziemiE! i dodalas otuchy dziekuje!:))
a synek twoj tez widze do tych spiacych w dzien nie nalezy bardzo malo spi..moze tak jak moj niedlugo odstawi spanko
mamakruszynki ja to ciebie podziwiam!:) takie malenstwo masz w domku i teraz ciaza ,dobrze ze takie malenstwo spi w ciagu dnia...:tak:napewno musisz byc zmeczona,odpoczywaj :tak:

WITAM NOWE MAMUSIE!

a ja dzis mam mega lenia jestem taka zmeczona synek sie troche ze mna dzis wynudzil ..mam zero energii...:((narazie mdlosci brak jedynie cos tak lekko mnie bierze ale takie mdlosci to nic...
 
reklama
hej dziewczyny...mam pytanie...jestem w 9 tyg ciąży i zniknęło mi większość objawów...pozostały mi tylko bolące piersi, wstręt do mięsa i od czasu do czasu mdłości delikatne...czy któraś z was też tak ma albo miała?
 
Do góry