reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

Hej brzuchatki ;-)
Beti ja jakieś 2 m-ce temu zagoniłam męza do mycia okien, ale się mnie nie posłuchał z kolejnością mycia i powyłaziły smugi więc musiałam poprawiać, a następnego dnia brzuchal mnie tak ciągnął i bolał, że myślałam, że nie wyrobie. Także jak ktoś chce Cię wyręczyć to ten 1 raz pozwól :-) moja mama gdyby żyła pewnie też by mi wypucowała wszystko a tak to małż będzie się musiał przed świętami wykazać jeszcze raz ;-)

Matko kochana prezenty.... właśnie odwieczny problem co tu kupić teściom? co pokupowałyście albo planujecie? sweterki dostali w ubiegłym roku więc teraz by wypadało coś innego im kupić ;-)

AAA i co takiego w przyzwoitej cenie można kupić 9-10 latkowi?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Miss Cinname - powodzenia

Dotkass - współczuję tego metrażu do sprzątania , ale spokojnie do świąt dasz radę

alex2- chyba ciśnienie niskie jest stąd ten ból...właśnie takie historie pokazują, że jednak najdroższe jest zdrowie!

Notka - witaj :-) ech jak wam zazdroszczę ty świątecznych klimatów

madan - na pewno będziesz cudowną mamą... przecież pewne zachowania wynosimy z domu i skoro twoja mama była dla ciebie cudowna to ty też będziesz!

dominiczka87 - my to zawsze dla rodziców robimy zrzutę na coś konkretniejszego z rodzeństwem!


 
no to ja dla dzieciaczkow prezenty mam juz zrobione, za to dla rodzicow i dziadkow troche ciezko.... ale damy rade :-)
a co do wyjazdu to mi nie mazury, a morze zima sie marzy.... hm.... :-) moze pojedziemy na ferie gdzies na tydzien zeby powdychac jodu :-)
 
Dominiczka, ja co prawda teściów nie mam, bo oboje nie żyją, ale moim rodzicom w tym roku sprezentowaliśmy dwa albumy na zdjęcia. To bardzo skromny prezent, ale uznaliśmy z mężem, że umorzymy im długi (około 400 zł) które pożyczyli od nas na drzewo. No i pewnie damy jeszcze moje bony na jedzenie.
Co do prezentu dla prawie nastolatka, to ja kupiłam Lego Hero Factory, taką jakąś figurkę jakiegoś bohatera. Dokładnie to takiego: LEGO HERO FACTORY 6203 BLACK PHANTOM SKLEP WAWA (2752048617) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Dotkass, dzieki, sprawdze namiary :-)
super spacerki sie Wam szykuja, my bylismy w niedziele na Krakowskim i pl Zamkowym, przepieknie Hanka Wawe przystroila, klimat jest! dzieciaki zachwycone :tak:

ankzoc, mnie tez cos glowa zaczyna bolec :-(
a co z po wizycie u kardio????
 
jejku was nadrobic to masakra:-D co do mycia okien to ja z córcią myłam w grudniu przed świetami a w styczniu urodziłam:-) mi mama zawsze mówiła, że jak ciaza nie jest zagrozona to rszać się i robić jak najwięcej, bo póxniej łatwiejszy poród... teraz tez sie nie oszczędzam i robie wszystko... tylko, że u mnie na razie wszystko dobrze z ciążą...
 
Witajcie :-)
Nie wiem co pisać, bo nie pamietam co pisałyście :-D Oczywiście, święta - mnie niespecjalnie cieszą.....
Prezenty, to jest koszmar, nie lubię i nie potrafię kupować prezentów, a co najgorsze, to nie mam pojęcia co kupić moim nastolatkom. Może kolega małzonek coś wymysli :-) ja jestem w ciąży nie moge się wysilać :-D:-D
U nas nie ma sniegu, jest tylko przymrozek.

edit: Co do mycia okien, to u mnie myje mąż :-D j.w. - jestem w ciąży, co nie :cool2::-D
 
Hejka dziewczyny,

Pisze do Was z pierwszego dnia na zwolnieniu.
Wstalam sobie kulturalnie o 9 i wlasnie dopadla mnie mysl, ze ponad rok nie bede pracowac... jak ja dam rade:szok:
Pewnie ze kazdy lubi odpoczynek, ale jednak w pracy fajnie jest.

Do Was prosba - gdybyscie wiedziely, ze ktos z Waszych bliskich szuka oryginalnego prezentu na swieta dla dziecka , to pamietajcie o mnie prosze o linku ponizej - robie ladne bony na sesje zdjeciowe ktore mozna podarowac w prezencie :)

...czas zamknięty w kadrze - Fotografia dziecięca: Sesja w prezencie

Dziewczyny, juz mi leci 24 tydzien, kiedy to tak leci !!!!!!
 
reklama
Hej :)
klaudia przez te Twoje wczorajsze frytki i ja dziś ich nie przepuszczę! ;)
Beti84 u nas raczej nie zauważyłam zależności między aktywnością w brzuszku a poza nim bo mała ogólnie mało w dzień spała :tak:
margot ja właśnie wczoraj poświęciłam dzień na szukanie i zamawianie prezentów dla dzieciaków :) bo z mężem kupujemy sobie coś wspólnego ale w tym roku uzbierało się mnóstwo zdjęć do wywołania więc chyba w ramach prezentu wywołamy i porobimy ładne albumy :tak:
muro u nas w szpitalu z tego co słyszałam partner przy cc odpada
Miss Cinname witamy po przerwie :-) czekamy na wieści z wizyty!
tiramissu powodzenia na wizycie!
 
Do góry